diilarayvz

İsim
: Dilara Y.
Kayıt Tarihi
: 17 Temmuz 2018
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Akdeniz Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Aslen Kosovalıyım. Ana dilim Arnavutça ve anadil seviyesinde İngilizce diline hakimim. Makale yazarlığı yanında tercümanlık da yaptım. Uzun zamandır web sitesi yazıları ve çeviri işleri ile ilgileniyorum. Birçok alanda içerik ve değerlendirme yazıları yazdım ve sitelere sattım. İngilizce ve Türkçe makale hizmetinde oldukça tecrübeliyim. En son işimde moda ve dekorasyon üzerine yazılar yazdım. Akademik tez ve kullanma kılavuzu gibi hizmetleri de gerçekleştirdim.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstediğiniz, ve benim de yazacağım içerikler tamamen özgün bir şekilde sizlere teslim edilecektir. Sizden talebim, istediğiniz içerikler hakkında detaylı bilgi vermeniz, ve anlaştığımız detayları yerine getirmenizdir. İçeriklerimi herkesin anlayacağı şekilde, laf kalabalığı yapmadan, doğru kelimelerle yazmaktayım. Bunun dışında belirli istekleriniz olursa, detayları konuşuruz ve yapıp yapamayacağım konusunda anlaşırız.

Neden ben? 

Bugüne kadar yaptığım her işte, işlerimi son güne bırakmadan teslim ettim. İçerik kelime sayısı dolsun diye gereksiz kelimeleri kullanmam ve her yazımı özgün bir şekilde yazarım.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.