diba

İsim
: Diba K.
Kayıt Tarihi
: 23 Ocak 2021
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olarak altı yıldır editörlük ve yazarlık yapmaktayım. SEO uyumlu yazılarda uzmanlaştım. Blok, basın bülteni, tanıtım yazısı, meta içerik oluşturma alanlarında ve sosyal medya içerikleri alanlarına hakimim. Diba kullanıcı adıyla r10.net üzerinden çalışmalarıma devam etmekteyim. Uzun soluklu çalışmaktayım. Altı yıldır kesintisiz içerik girdiğim siteler bulunuyor. Bir yıldır İngilizce - Türkçe çeviri yapmaktayım. Yurt dışında bulunduğum ve ana dile hakim olduğum için akıcı içerikler hazırlayabiliyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

ALTI YILLIK  DENEYİME SAHİP UZMAN YAZAR VE EDİTÖR

Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Altı yıldır yazarlık ve editörlük yapmaktayım. Aktif olarak R10.net üzerinden Diba kullanıcı adı ile çalışmalarıma devam etmekteyim.

SEO uyumlu makalelerde ve uzun soluklu yazılarda uzmanlaştım. Ayrıca blok yazısı, basın bülteni, sözlük yazısı, Google yorumları, sosyal medya içerikleri yazabilmekteyim. 

İngilizce ikinci dilimdir. Bir yıl yurt dışında kaldığım ve ana dile hakim olduğum için İngilizce - Türkçe çeviriler yapabilmekteyim. Ayrıca yabancı dilde kaynak taramasına, literatür bilgisine hakimim. 

Türk dili alanında yüksek lisansım kendi. İki adet akademik makalem mevcut ve hakemli dergilerde yayımlandı. Öğretmenlik yaptığım için de bilgi aktarması konusunda uzmanlaştım. Bu bakımdan okunabilirliliği yüksek içerikler üretebilmekteyim.

Altı yıldır neredeyse her konuda yazdım. Bu aşamada ne kaynak tarama ne de konuya yabancı olma gibi durumları yaşamıyorum.

İş verildiğinde teslim süresi 1 - 3 iş günüdür. 

 

Bazı Referanslar: 

www.makaleler.com

www.resmitakipci.com

www.evinikirala.com

www.saglikmax.com

www.nemeks.com.tr 

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.