• Giriş
  • Kayıt Ol

destinykader

İsim
: Kader G.
Kayıt Tarihi
: 22 Şubat 2023
Son Giriş
: 4 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (4)


Hakkımda

Daha önce kitaplarda basılmış kısa hikayelerim oldu , özgün ve yaratıcı hikaye , deneme ve metin yazıları yazabilirim. Kısa İngilizce hikayeler de yazabilirim. Eğitim sürecimde makale/rapor yazarlığı dersi adım. Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Öğretmenliği mezunuyum , aynı üniversitede Uygulamalı İngilizce-Türkçe Çevirmenlik mezunuyum. Şuan da İstanbul Üniversitesi Laborant Ve Veteriner Sağlık Önlisans son sınıf öğrencisiyim . Ayrıca Boğaziçi Enstitüsü'nden İçerik yazarlığı eğitimi sertifikam bulunmaktadır. Hikaye , makale, çeviri tarzında içerik oluşturmada kendime güveniyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 9.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"destinykader" Örnek İçerikleri

  • rus-ukrayna savaş _2_

Hizmet Açıklaması

İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, üzerimdeki sorumlulukların getirdiği sorumlulukları ve beklenen gerekli disiplini merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim.

İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Bu nedenle size yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile katkı sağlayabileceğime inanıyorum.  

Gezi tanıtım yazısı, akademik tarzda makale, ingilizce makale, özgün tarzda blog yazıları, youtube scripti, kısa hikaye gibi türlerde özgün içerikler oluşturabilirim. Kısacası dilediğiniz tarzda içerik yazabileceğime inanıyorum ve bu konuda kendime güveniyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (2)

sosyologer
1 Mart 2023 13:16 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

bgmlvnt
27 Şubat 2023 16:15 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

Whatsapp Destek - icerik.net