• Giriş
  • Kayıt Ol

derin8

İsim
: Derin E.
Kayıt Tarihi
: 12 Mayıs 2022
Son Giriş
: 5 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (6)


Hakkımda

Merhaba ben Ege Üniversitesi Tıp fakültesinde okuyorum. Kendimi bildim bileli hikayeler, makaleler ve şiirler yazıyorum yani bu konuda oldukça deneyimliyim, eğer kaliteli ve hızlı ürün istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz ayrıca makaleleri ingilizce ve türkçe olarak oluşturabilme kabiliyetine de sahibim. Kendimi geliştirmeye oldukça açığım, her gün yeni konular öğrenmeye ve araştırma yapmaya bayılıyorum bu sebepten ötürü değişik konularla gelmekten asla çekinmeyin çünkü araştırma yaparken kendimi geliştirmiş oluyorum. Şimdiden beni tercih ettiğiniz için teşekkür ederim :D


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 8.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Siparişlerinizi özenle ve disiplinli bir şekilde ve en iyi kalitede olacak biçimde teslimat süresinden önce  teslim ediyorum. Sipariş vermeden önce lütfen iletişime geçiniz. Programıma göre net bir tarih vermek isterim.

Siparişlerinizi intihal testinden geçiriyorum.

Ekonomi , Finans, Hayattan Konular, Hukuk ve Yabancı Diller alanındaki konular hakkına içerik üretmek ve yazmaktan ayrı bir keyif alıyorum.

İsteğiniz üzere her konu hakkında yazabilirim ve içerik üretebilirim.

İŞİNİZ ACİLSE ELİMDEN GELDİĞİNCE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUM.

ÜCRETSİZ İNTİHAL SİTELERİNDEN BİRİNİ KULLANMAKTAYIM. EĞER KULLANDIĞINIZ BİR ÜCRETSİZ İNTİHAL PROGRAMI VARSA BANA MUTLAKA BİLDİRİN EĞER ÜCRETLİ İNTİHAL PROGRAMI KULLANIYORSANIZ İNTİHAL TESTİ ÜCRETİNİ KARŞILAMAYACAKSANIZ MESAJ ATMAYINIZ. SONRA  GELİP ÜCRETLİ İNTİHAL PROGRAMI NEDEN KULLANMADI DİYE ŞİKAYET ETMEYİN!

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net