• Giriş
  • Kayıt Ol

denniz

İsim
: Keskin
Kayıt Tarihi
: 14 Aralık 2020
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Okumayı ve yazmayı seven biri olarak aynı zamanda araştırmacı bir kişiliğe sahibim. Gereken hizmeti en hızlı şekilde ve ciddiyetle tamamlayacak biri olduğumu söylemek isterim. İstenilen içerik hakkında özgün makaleler yazabilirim. Öncelikle sağlıklı beslenme, kadın sağlığı, her türlü tanıtım, anne-çocuk ve diyet gibi bir çok alanda özgün makale yazabilirim. Sizde kendine güvenen ve işine önem veren biriyle çalışmak istiyorsanız siparişlerinizi bekliyorum...


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

   HİZMET

 Alım satımı mümkün, kendi alanında belirli fiyatları olan ve faydalı olan ancak aynı zamanda maddi bir niteliği olmayan, soyut bir iktisadi faaliyet şeklinde tanımlayabiliriz.

 Hizmet sektöründe ürünsüz hizmet almak, hizmetsiz ürün almak gibi bir işleyiş mümküm değildir.Ancak hizmet her ne kadar karşılıklı bir alışveriş gibi gözükse de, aslında hizmeti en iyi ifade eden kelime soyutluktur.

 Günümüzde bazı insanlar çok az bir karşılıkla saygın bir şekilde hizmet ederken, bazıları ise aldıkları ücretin karşılığında daha iyi bir iş yapmak için çaba sarf etmezler.Belki de hizmeti soyutlaştıran şey de budur.

 Kişinin işine saygı gösterip göstermediği ve ne kadar önem verdiği yaptığı işin sonucundan, hatta yaparken olan tavır ve davranışlarından belli olacaktır. Kendisine ve çevresine saygısı olan her insan en küçük bir hizmette bile kendini belli edecektir.

 Birçok yönde hizmet almak ve vermek mümkündür.Yaşamış oldugumuz şu dönemde dahi teknolojinin de gelişmesiyle hzimet alanları çoğalmıştır. Sadece dışarıda değil, artık evde bilgisiyar başında bile çoğu insan için yaralı şeyler yapmak olanaklı hale gelmiştir.

 Hizmet sektörünün bu kadar gelişmiş olduğu bu dönemde herkesin kendi imkan ve hayat şartlarına göre hizmet alma ve yapma fırsatı vardır. Önemli olan karşımıza çıkan bu fırsatları doğru şekilde değerlendirmektir.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net