denizkizi

İsim
: Deni .
Kayıt Tarihi
: 19 Mayıs 2021
Son Giriş
: Şuan Online


Hakkımda

Bir Türkçe öğretmeni olarak okumaya ve yazmaya olan ilgimden dolayı uzunca bir süredir makale yazarlığı yapmaktayım. Ayrıca Web ve SEO konularında da oldukça bilgili ve kendini eğitmiş biriyim. Geniş bir kelime haznesine sahip olduğum için özgün içerikler çıkartabiliyorum. Yaptığım işi severek yapmak benim için çok önemlidir ve bu yüzden yazdığım yazılara büyük bir önem göstererek çalışmayı tercih ediyorum. Sağlıklı bir iletişim ve yeterli bilgi verildiği sürece herhangi bir problem yaşamadan sorunsuz bir şekilde iş çıkartabilirim. Uzun yıllardır emek verdiğim ve severek yaptığım yazarlık sektöründe siz değerli icerik.net kullanıcılarıyla çalışmaktan mutluluk duyarım.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

ÖNEMLİ NOT!!! Yorumlar bölümündeki başka siteden kopyalanmış yorumuyla ilgili şunu söylemek istiyorum; eğer siparişi beğenmezseniz revize isteyebiliyorsunuz. Revize istemenize bile gerek kalmadan beğenmediğiniz siparişi sorgusuz sualsiz bir şekilde iptal ederek paranızı iade alabiliyorsunuz. Yorumu atan müşterimizin siparişi iptal etme yoluna gitmemesi ya da herhangi bir şekilde benimle iletişime geçerek revize istememesi kötü niyetin göstergesidir. Herhangi bir şekilde kopyalama ya da çalıntı içerik yoktur. Tüm müşterilerimizin bilgisine.

Yeterli bilgi ve detay verildiği sürece her konuda özgün içerikler üretebilirim. SEO konusunda eğitim almış ve algoritmaların nasıl işlediğini biliyorum. Bu yüzden oluşturduğum içeriklerde SEO uyumuna oldukça dikkat ediyorum. Yazılarımda genellikle sade, anlaşılır ancak bir o kadar da etkili bir üslup kullanıyorum. Bu sayede yazılarım kolay anlaşılabilir ve akılda kalıcı oluyor. İçeriklerimi oluşturmaya başlamadan önce hedef kitleye yönelik bir araştırma yaparak bu yönde hareket etmeyi tercih ediyorum. Kısacası yeterli bilgi dahilinde her konuda kaliteli içerikler üretebilirim.

 

Sipariş oluşturmadan önce uygunluk durumunu mesaj atarak sormanız, iletişimde bir sorun yaşanmaması için oldukça önemlidir. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik

Müşteri Yorumları (108)

volselcuk
2 Aralık 2021 23:48 tarihinde gönderildi.

Harika

volselcuk
2 Aralık 2021 23:46 tarihinde gönderildi.

Süper

volselcuk
2 Aralık 2021 23:46 tarihinde gönderildi.

Süpersiniz!

volselcuk
2 Aralık 2021 23:45 tarihinde gönderildi.

Harikasınız çok teşekkürler

volselcuk
2 Aralık 2021 23:41 tarihinde gönderildi.

teşekkürler