denizeustech

İsim
: Deniz G.
Kayıt Tarihi
: 4 Mayıs 2020
Son Giriş
: 7 ay


Hakkımda

Makale yazmaya ilk hobi olarak başlamıştım, zaman geçtikçe ek iş olarak görmeye başladım. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi mekatronik bölümü öğrencisiyim ve lise eğitimimi meslek lisesi, bilişim bölümü web tasarım alanında tamamlamış bulunmaktayım. Teknoloji ve oyun alanında bilgi sahibiyim. Her konuda makale yazmaktan zevk duyuyorum ve kendime güvensem bile doğruluğunu kontrol etmek amaçlı bir ön araştırma yapıyorum. Yazdığım makalelerde özgünlük dil bilgisine aşırı önem veririm bu sebeple gönlünüz rahat olabilir.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba, 

Öncelikle vereceğiniz sipariş hakkında iyi bir bilgilendirme almam makalenin kusursuz olmasında çok iyi bir rol oynar. Bu yüzden siparişinizi oluştururken açıklayıcı bilgi veriniz.

 

Seo uyumlu içerikler için anahtar kelimenizi belirtiniz. Anahtar kelimenizi makalenin boyutuna göre arttırısanız sevinirim. Çok fazla anahtar kelime kullanmaktan kaçınınız.

Acil ya da çok kısa bir süre zarfı için sipariş verecekseniz lütfen müsaitliğimi sipariş vermeden önce sorunuz. Elimden geldiğince hızlı bir şekilde yazabilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.