deniz_su

İsim
: Deniz S.
Kayıt Tarihi
: 28 Aralık 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Merhaba, 2020 ocak yılında hobi olarak başladığım içerik yazarlığında birçok özgün ve nitelikli içerikler üretme imkanı buldum. Özellikle tanıtım yazısı, blog içeriği, inceleme içeriği, yorum-değerlendirme gibi birçok üzerine içerik üretmekten çok büyük keyif alıyorum. Ayrıca ortaokul inkılap, lise tarihi ve Almanca dilinde çeviri hizmeti de sağlamaktayım. Blog içerikleri, Web Sitesi türlerinde kendime çok güveniyorum. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretip yazabilirim. Sizden sadece içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklarda hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 

Neden Ben? 
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklerinize uygun bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte geçirebiliriz. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.