• Giriş
  • Kayıt Ol

deniz61

İsim
: Deniz Ş.
Kayıt Tarihi
: 2 Ocak 2023
Son Giriş
: 2 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (17)


Hakkımda

Merhaba ben Deniz.35 yaşındayım.İşletme mezunuyum.Okumayı,araştırma yapmayı,bir şeyler üretmeyi ve insanlarla düşüncelerimi paylaşmayı çok seviyorum.Her konu hakkında araştırma yaparak makale yazabilirim.Teslim zamanında hiçbir zaman sıkıntı yaşamazsınız.Bundan emin olabilirsiniz.Fakat önemli olan bana istediğiniz çalışmayı detaylı olarak iletmeniz.Birbirimize karşı ne kadar şeffaf olabilirsek ortaya o kadar güzel işler çıkarabiliriz.Bana bir fırsat verip çalışma şansımız olursa çok sevinirim.


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

  Zamanında teslim almak ve beklememek.. Ayrıca beklentileri karşılasın kaliteli bir iş olmasını istiyorsanız o halde doğru yerdesiniz!

   Makale ,Tanıtım yazıları, Blog içeriği, Ürün açıklaması, Yorum/Değerlendirme, Ürün yorumları gibi konularda sizin için içerik hazırlayarak beklentilerinizi fazlaca karşılayacağıma inanabilirsiniz.

NOT : Lütfen sipariş vermeden önce özel mesaj yoluyla iletişime geçiniz. (İstenilen süre ve istenilen makale konusunda sorun yaşamamak adına önceden tüm detayları konuşmak çok daha iyi olacaktır.)

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (2)

mustafa148
8 Nisan 2023 21:48 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

feyyaz1
9 Mart 2023 01:14 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

Whatsapp Destek - icerik.net