demosh

İsim
: Demet Ö.
Kayıt Tarihi
: 22 Temmuz 2018
Son Giriş
: 2 hafta


Hakkımda

2014 senesinden beri düzenli olarak araştırma ve makale yazıları yazıyorum ve bu işte tecrübeli olduğuma inanıyorum. İleri seviyede İngilizce çeviriler yapabiliyorum çünkü İngilizce eğitimi alıyorum. Ayrıca üniversitede departmanım uluslararası ilişkiler ve siyaset bilimi olduğu için akademik makale yazılarında iyiyim. Ayrıca yorumlama yazılarında da tecrübe sahibiyim. Gündemi de yakından takip ettiğim için güncel yazılarınızda da sizlere yardımcı olabilirim.


Fiyat Tarifesi: 1.50 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz için kolay, anlaşılır ya da sade bir dilde içerikler aktarmaya hazırım. Sizlerden istediğim içerik siparişlerinin tüm detaylarının anlaşılır olmasıdır. Yazılarımı alt başlıklar ve paragraflar şeklinde yazabilirim.

Neden ben?
İyi bir eğitime ve akademik İngilizce’ ye sahibim. Tecrübeli ve düzenli çalışma sistemine sahip olduğum için isteklerinizi zamanında karşılayabilirim.

Yazılarımın size sağlayacağı birçok yarar vardır çünkü özgün ve anlaşılabilir bir dile sahibim. Bu sayede yazılarımın okunması basit ve anlaşılır olacaktır. Bu sebeple yazılarım herkes tarafından kolayca okunulabilir ve anlaşılır olup ayrıca isteğe göre akademik ya da daha basit bir dilde yazabilirim. Sizin istekleriniz ve yönlendirmeleriniz doğrultusunda yazılarımı anlattığım şekilde oluşturabileceğime inanıyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(3)

guzelhaber
25 Temmuz 2018 16:38 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık, teşekkürler

srkncgn
26 Temmuz 2018 21:04 tarihinde gönderildi.

teşekkür ederim emeğinize sağlık

srkncgn
27 Temmuz 2018 21:13 tarihinde gönderildi.

Teşekkür ederin elinize sağlık