deliyazar

İsim
: Burak A.
Kayıt Tarihi
: 14 Mayıs 2018
Son Giriş
: 6 ay


Hakkımda

2019 yılından bu yana içerik yazarlığı yapmaktayım. Pek çok konuda içerik üretimi yaptım. İçerik alanında aldığım eğitimler ve sertifikalarla kendimi geliştirdim. Mesleki yeterliliğe sahibim. Blog içeriklerinde pek çok konuda deneyim kazanmış olmakla birlikte; kişisel gelişim, genel kültür, eğitim, hayvanlar, teknoloji, sinema, tiyatro, sosyal medya içeriklerinde zevkle üretim yapmaktayım. Siz değerli icerik.net üyelerine özgün ve zengin içerikler sunmak için buradayım.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstek ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak ve ihtiyaçlarınızı analiz ederek, siz değerli icerik.net üyeleri için SEO uyumlu ve özgün makaleler üretebilirim. 

Çalışmaya başlamadan önce isteklerinizi ve beklentilerinizi öğrenmek isterim. Yaptığınız çalışmalar ve hedeflerinizden de haberdar olmam, beklentilerinizi tümden karşılayacak içeriklerle sizleri mutlu etmem anlamına gelir.

Sizlere Nasıl Bir Ayrıcalık Sunabilirim?

-Aklınıza takılan her konuda 7/24 iletişim sağlayabilirsiniz.

-İstek ve önerilerinizi karşılayacak çözümler üretir ve bu doğrultuda çalışmalarımı yürütürüm.

-İşini zamanında ve eksiksiz olarak teslim eden, iş disiplinine sahip bir yazar olarak profesyonel deneyim sunarım.

SEO Uyumlu Makaleler Neden Önemli?

SEO uyumlu, özgün ve nitelikli makaleler ziyaretçilerinizle etkileşim sağlamanıza yardımcı olur. Bu sayede hem sitenize çok daha fazla ziyaretçi çekebilir hem bu ziyaretçilerin şirketinizle olan bağını kuvvetlendirebilirsiniz. Bütün bunların dışında, ziyaretçilerinizin merak ettiği bir konuda tarafınızca aydınlatılıyor olması, markalaşma sürecinde firmanıza oldukça değer katacaktır.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.