darkdevil

İsim
: Mahmut G.
Kayıt Tarihi
: 3 Ağustos 2019
Son Giriş
: 2 saat


Hakkımda

Basın & Medya sektöründe tanınmış isimlerle röportajlar ve basın bülteni konusunda çalışmalar yapıyorum. Bunlara ek olarak kendimize ait dergimizin web sayfası ve basılı sayfalardaki içeriklerinin yanı sıra pek çok sitemize de içerik sağlamaktayım. Yazacağım makaleler büyük bir özen ve titizlikle hazırlandığı için sitenize büyük bir değer katacağından emin olabilirsiniz. Hazırlayacağım hazır makaleler de herkesin işine yarayabilecek kategorilerde olacaktır.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sizlere vereceğim makale hizmetinde sitenizin hitinde artış olacağına emin olabilirsiniz. İçerik siparişi esnasında bana tüm isteklerinizi detaylı bir şekilde iletirseniz daha rahat bir çalışma yürütmüş oluruz.

 

Uzun zamandır makale yazarlığı ve editörlük yapmaktayım. Editörlük yaptığım süreçte edindiğim iş disipliniyle beraber zamanında ve tam olarak isteklerinize yanıt verebilecek içerik yazarı arayışınız varsa sizlerle çalışabiliriz. Yazdığım tüm makaleleri belirli alanlarda paragraflara da bölüyor ve böylelikle okunurluğu daha da arttırmayı hedefliyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

icerik.net
2 Mayıs 2020 19:35 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.