darkdevil

İsim
: Mahmut G.
Kayıt Tarihi
: 3 Ağustos 2019
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

Basın & Medya sektöründe tanınmış isimlerle röportajlar ve basın bülteni konusunda çalışmalar yapıyorum. Bunlara ek olarak kendimize ait dergimizin web sayfası ve basılı sayfalardaki içeriklerinin yanı sıra pek çok sitemize de içerik sağlamaktayım. Yazacağım makaleler büyük bir özen ve titizlikle hazırlandığı için sitenize büyük bir değer katacağından emin olabilirsiniz. Hazırlayacağım hazır makaleler de herkesin işine yarayabilecek kategorilerde olacaktır.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Tüm ihtiyaçlarınız için özgün makaleler oluşturabilirim. Makaleleri büyük bir özenle ve araştırmalar yaparak yazdığım için sitelerinize hit getirme etkisi daha yüksek olacaktır. 

Neden ben?

Çünkü iş disiplini konusunda çok titiz davranıyor ve işi en kısa zamanda teslim ediyorum. Sizlerle birlik çok güzel bir iş süreci yaşayabiliriz. Benden alacağınız makaleler siteniz için kaliteli bir içerik, google aramalarında ön plana çıkma ve sayfada kalma süresinde de olunlu etkiler yaratacaktır. Ziyaretçilerin sayfada kalma oranı siteler için en önemli husustur, yazdığım makaleler ilgi çekici olacağından dolayı bu hususta da herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

icerik.net
2 Mayıs 2020 19:35 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.