• Giriş
  • Kayıt Ol

damla29

İsim
: Damla G.
Kayıt Tarihi
: 29 Haziran 2022
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Bilimsel ve duygusal olarak özellikle duygusal olarak kendimce yazmaya başladığım ufak yaşlarımdan bu yana, yazı alanında özgür düşüncenin daima daha kalıcı ve akıcı olarak yazıya döküldüğünü keşfettim. Bunun bende büyük ölçüde merak ve istek uyandırdığını gördüm. İçimde dışarı çıkmak isteyen bir deli yanım var. Yazmayı seviyorum. Büyük ölçüde kendime ve içsel benliğime daha sonrasında beni anlamak isteyenlere keyif vereceğime inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 8.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Hizmet,hizmettir. Sınır yoktur. :)

Hizmet, maddi bir niteliği olmayan, alım satımı mümkün olan belirli bir fiatı olan ve fayda sağlayan soyut bir iktisadi faaliyet olarak tanımlanmaktadır.

Ekonomide ürün hizmetsiz, hizmet de ürünsüz olmaz. Yani, her ürün bir dizi hizmetin sonucunda adım adım oluşur. O hizmetler ortadan kaldırıldığında ürün de olmayacaktır.

Benzer biçimde, her hizmet birtakım ürünlerle birlikte düşünüldüğünde anlam kazanmaktadır. Ürünler kaldırıldığında hizmetin etkinliği azalacaktır. Hizmet, ekonomide fiziksel özelliğe sahip malın tersine, elle tutulamayan ve saklanması mümkün olmayan, insan ihtiyaçlarının giderilmesine yönelik olarak üretilen veya organize edilen, turizm, haberleşme, danışmanlık gibi faaliyetlerdir.

Üretilen çıktının mülkiyetinin olmaması hizmeti üründen ayrılan temel özelliktir. Kaynakların, yetkinliklerin ve mevcut tercübenin belli bir oranda kullanılması ve yönetilmesi yoluyla tüketicilere çeşitli yararlar sağlayan hizmet sağlayıcılar, hammadde ve yarı mamul stoklama, taşıma, ürünün korunması gibi imalat sektörüne özgü gereklilik ve kısıtlamalara da tabi değildir.

Diğer yandan bu kolaylıklar rakipler için de geçerlidir ve şirketlerin uzmanlıklarına olan yatırımları istikrarlı bir pazarlama desteğine ve gelişime ihtiyaç duyar. Bir ekonomideki hizmet sağlayıcıların tümü o ekonomide hizmet sektörünü oluşturur.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net