daktilo

İsim
: Murat A.
Kayıt Tarihi
: 6 Ekim 2018
Son Giriş
: 1 hafta


Hakkımda

Sizler için buraya sitede ki herkes gibi hangi üniversiteye gittiğimi, kaç yıldır yazı yazdığımı veya yazmanın benim çocukluk hayalim olduğu gibi klişe şeyler yazabilirim. Fakat bu beni tamamen özgün olduğunu iddia eden ama birbirinin kopyası yüzlerce hakkımda yazısından farklı yapmaz. Bence hakkımda bilmeniz gereken tek şey benim, herkesin aksine sipariş aldığı siteleri inceleyip, yazı stillerini özümseyen; böylece site sahibinin ağzıyla yazabilip, sitenizin takipçileri için yazılar arasında yazı stilinin değişmediği güzel bir okuma deneyimi yaratacak bir daktilo olduğumu bilmeniz. Bugüne kadar yazdığı yüz binlerce kelime ve özgün stilinin ışığında sizler için yazmaya hazır bir daktilo.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Verdiğiniz siparişleri bir yazı yazma görevinden daha çok kendi genel kültürümü arttırma şansı olarak görüp, yazılmasını istediğiniz konuları uzun uzadıya ilgilimi çekerse saatlerce tükçe, ingilizce, fransızca kaynaklardan araştırtırdıktan sonra özgün kalemimle kağıda döküyorum.

Siparişlerimi alırken yazıları yazıcağım mecrayı ve hedef kitleyi öğrenerek, yazılarımı olabildiğince hedef kitleye yönelik hazırlamayı seven bir yazarım. Böylece hem ben sıkıcı, alelade bir yazı yazmaktan kurtuluyorum hem de sizin elinize normal bir yazıdan çok daha üst seviye bir sipariş geçmiş oluyor.

Yazılarımda SEO uyumu, anahtar kelime/metin uzunluğu oranı, düzgün fontlama ve çarpıcı başlıklar gibi müşterilerimi kendi rakiplerinden önce geçireceği gibi beni kendi yazar rakiplerimdem öne geçirecek ögelere önem gösteririm.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.