daktilo

İsim
: Murat A.
Kayıt Tarihi
: 6 Ekim 2018
Son Giriş
: 2 saat


Hakkımda

Sizler için buraya sitede ki herkes gibi hangi üniversiteye gittiğimi, kaç yıldır yazı yazdığımı veya yazmanın benim çocukluk hayalim olduğu gibi klişe şeyler yazabilirim. Fakat bu beni tamamen özgün olduğunu iddia eden ama birbirinin kopyası yüzlerce hakkımda yazısından farklı yapmaz. Bence hakkımda bilmeniz gereken tek şey benim, herkesin aksine sipariş aldığı siteleri inceleyip, yazı stillerini özümseyen; böylece site sahibinin ağzıyla yazabilip, sitenizin takipçileri için yazılar arasında yazı stilinin değişmediği güzel bir okuma deneyimi yaratacak bir daktilo olduğumu bilmeniz. Bugüne kadar yazdığı yüz binlerce kelime ve özgün stilinin ışığında sizler için yazmaya hazır bir daktilo.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Verdiğiniz siparişleri bir yazı yazma görevinden daha çok kendi genel kültürümü arttırma şansı olarak görüp, yazılmasını istediğiniz konuları uzun uzadıya ilgilimi çekerse saatlerce tükçe, ingilizce, fransızca kaynaklardan araştırdıktan sonra özgün kalemimle kağıda döküyorum.

Siparişlerimi alırken yazıları yazacağım mecrayı ve hedef kitleyi öğrenerek, yazılarımı olabildiğince hedef kitleye yönelik hazırlamayı seven bir yazarım. Böylece hem ben sıkıcı, alelade bir yazı yazmaktan kurtuluyorum hem de sizin elinize normal bir yazıdan çok daha üst seviye bir sipariş geçmiş oluyor.

Yazılarımda SEO uyumu, anahtar kelime/metin uzunluğu oranı, düzgün fontlama ve çarpıcı başlıklar gibi müşterilerimi kendi rakiplerinden önce geçireceği gibi beni kendi yazar rakiplerimden öne geçirecek ögelere önem gösteririm.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(12)

partidukkanim
29 Ekim 2018 10:06 tarihinde gönderildi.

Gerçekten harika bir yazı olmuş 600 kelime yazı istemiştim kendisi konunun bütünlüğü bozulmasın diye daha fazla yazı ile konuyu bütünleştirmiş. TEŞEKKÜRLER...

partidukkanim
29 Ekim 2018 22:27 tarihinde gönderildi.

İnce düşünülerek kaliteli bir içerik hazırlanmış. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz. Diğerlerinden farkı özgün içerik ve konu bütünlüğü. Tavsiye ederim.

partidukkanim
15 Kasım 2018 22:08 tarihinde gönderildi.

Daha önce de hizmet almıştım. Burada ki iyi yazarlar arasındadır. Denemenizi tavsiye ederim. *** sitemizde yayınlanmış yazıları mevcuttur. Blog sitemize yazılan yazılara çekinmeden yazarmızın rumuzunu ekleyip koyduk. Denemenize değer.

partidukkanim
22 Kasım 2018 15:22 tarihinde gönderildi.

TEŞEKKÜRLER HER ZAMANKİ GİBİ MUHTEŞEM

efkanozalay
27 Kasım 2018 22:28 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

muhammetelibol
28 Kasım 2018 23:41 tarihinde gönderildi.

Murat beyin emeğine sağlık. Çok güzel bir çalışma olmuş. Teşekkür ediyorum

efkanozalay
1 Aralık 2018 22:08 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

partidukkanim
6 Aralık 2018 21:53 tarihinde gönderildi.

Her zamanki gibi muhteşem ve kaliteli özgün içerik. Teşekkürler.

muhammetelibol
11 Aralık 2018 01:36 tarihinde gönderildi.

Çok teşekkür ederim.

partidukkanim
13 Aralık 2018 00:35 tarihinde gönderildi.

Her zamanki gibi harika. 20 farklı başlıktan oluşan projemiz özenli bir şekilde hazırlandı zamanından önce teslim edildi. Teşekkürler...

muhammetelibol
16 Aralık 2018 04:15 tarihinde gönderildi.

Tam manasıyla Mükemmel ötesi. Ellerine sağlık çok teşekkür ederim

partidukkanim
16 Aralık 2018 16:21 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler