czynly

İsim
: Aylin Y.
Kayıt Tarihi
: 7 Aralık 2020
Son Giriş
: 8 ay


Hakkımda

Merhabalar. Ben 20 yaşında Ege Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri Bölümü öğrencisiyim. Lisede ise Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü, Özel Eğitim Dalında eğitimimi başarı ile tamamladım. Küçüklüğümden itibaren okumak ve yazmak bir tutku ile hayatımda olmuşlardır. Özellikle eğitim almam nedeniyle Çocuk Gelişimi, Özel Eğitim, Basım ve Yayın, Grafik Tasarım konularında içerik üretmek beni ayrı mutlu etmektedir. Geçmişteki iş tecrübelerim sayesinde ise satış ve pazarlama, turizm gibi konularda sizlere hizmet verebilirim. Aynı zamanda Anne Dilim olan Almanca dilinden sizlere çeviri hizmeti sunabilirim.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sipariş verirken istediğiniz makalenin içeriğini, kelime sayısını, yazı düzeninde paragraflara ayırarak yazmama rağmen istediğiniz maddelendirme vs. detay var ise bu detayı bana ilettiğiniz takdirde makaleniz eksiksiz bir şekilde yazılacaktır. Sizin istediğiniz zamandan daha önce sizlere iletileceğine emin olabilirsiniz. 

SEO uyumlu olarak yazdığım makaleleriniz ile sitenizde sabit bir okuyucu kitlesi kazanmanın yanında her geçen gün daha fazla okuyucu ziyareti ile sitenizin aktifliği artacaktır.

Disiplinli çalışma sistemim ile makaleleriniz eksiksiz bir şekilde tam zamanında elinizde olacaktır.

Uzaktan öğretim gördüğümüz bu süreçte kusursuz hazırlanmış ödevleriniz ile not ortalamanızın artacağına emin olabilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.