• Giriş
  • Kayıt Ol

cuneyt1

İsim
: Cuneyt G.
Kayıt Tarihi
: 4 Şubat 2021
Son Giriş
: 2 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Herkese Merhaba, ömrünün 32 yılını çırak, usta, ve en sonra yönetici olarak devam ettirmiş , işçi olmaktan gurur duymuş, bir çok hobisi olan , Tarihe , bilime ve yeniliklere aşık, fırsat buldukça dünyayı gezen çok okuyan ve çok izleyen , 43 yaşında bir İstanbul'luyum. Tecrübe ve gördüklerimi insanlarla paylaşma sevdalısıyım. Bu platformda da ülkem insanı ile göremediği, bilemediği yada fikir sahibi olmak istediği konular hakkında , elimden geldiğince paylaşımlarda bulunmak düşüncesindeyim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

 

Sayfama Hoşgeldiniz.

Ben Cüneyt 43 Yaşında İstanbul doğumluyum. 11 Yaşında aktif iş hayatıma bir kitapçıda çırak olarak başladım. Lise bitene kadar hafta sonu tatilleri dahil sürekli çalıştım. Bu süreçte yüzlerce kitap okuma şansım oldu. Yazma merakım da o dönemlerde başladı.

 

Daha sonra özel sektör ve kendi işim olmak üzere çeşitli macera ve deneyimlerim oldu. Yaklaşık 15 senedir de youtube kanallarım ve internet sitelerim var. Kendi site tasarım ve içerikleriyle birebir kendim oluşturmaktayım. Ayrıca onlarca siteye ve youtube kanalına da içerik üretmekteyim. Ayrıca uzak doğu ile bazı ticaret ilişkilerine sahibim. Profesyonel olarak diorama ile uğraşmakta, covid öncesi aylık workshoplar yapmaktaydım. 

Uzun seyahatlerimde tecbürbelerimi paylaşmak , boş zamanlarımı değerlendirmek için öncelikle kendi sayfalarım için yazılı ve görsel içerikler oluşturmaktayım. Sonrasında bu değerlendirmelerimi başka platformlarda da paylaşabileceğimi düşündüm. Böylece ben de sizlerin arasındayım. 

 

Seo Uyumlu yazıların gücünü, kendi sitelerimde birebir test edebilen biri olarak , mevcut tecrübe ve sosyal çevre genişliğimi yazdığım yazılarda avantaja çevirme konusunda çok aktif olduğumu düşünüyorum. Sizlerle de bu bağlamda yardımcı olabilirsem ne mutlu bana.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net