• Giriş
  • Kayıt Ol

content_life

İsim
: Elif B.
Kayıt Tarihi
: 18 Ağustos 2022
Son Giriş
: 12 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Akdeniz Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Yönetimi Bölümü mezunuyum. 2013 yılından beri, sağlık, kadın, hastalıklar, tedaviler, estetik ve diş tedavileri üzerine tez, blog içerik ve akademik içerikler üretiyorum. Kaleme aldığım içerikler, edebi metin niteliğindedir. SEO kriterleri hakkında, yeteri donanım ve bilgiye sahibim. Anahtar kelime analizi, rakip analizi, sektör analizi gibi unsurlar ışığında, içerik optimizasyonu yapar ve nitelikli içerikleri, taahhüt edilen zaman diliminde sizlere teslim ederim. Sağlık dünyasına doğru bilgiler ışığında katkı sunmak için içerik üretirim, bu platform üzerinde yukarıdaki hassasiyetleri göz önünde bulundurarak hazır makale hazırlayıp, satışa sunarım. Uzman içerikler ürettiğim sektör ve alanlar şu şekildedir; - Sağlık, kadın ve hastalık tanımları - Nedir? Nasıl yapılır? Kalıplı içerikler - Teknoloji Ancak farklı alanlarda yeterli kaynak bulabilirsem, yine oldukça titiz ve nitelikli içerikler üretebilirim. İstediğiniz saatte, sipariş oluşturabilir ve merak ettiğiniz konular hakkında mesaj atabilirsiniz. Teşekkürler.


Türkçe Makale Siparişi: 7.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 30.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü mezunuyum.

2013 yılından beri, sağlık, kadın, hastalıklar, tedaviler, estetik ve diş tedavileri üzerine tez, Blog içerik ve akademik içerikler üretiyorum.  Kaleme aldığım içerikler, edebi metin niteliğindedir. 

 

SEO kriterleri hakkında, yeteri donanım ve bilgiye sahibim. Anahtar kelime analizi, rakip analizi, sektör analizi gibi unsurlar ışığında, içerik optimizasyonu yapar ve nitelikli içerikleri, taahhüt edilen zaman diliminde sizlere teslim ederim.  Sağlık dünyasına doğru bilgiler ışığında katkı sunmak için içerik üretirim, bu platform üzerinde yukarıdaki hassasiyetleri göz önünde bulundurarak hazır makale hazırlayıp, satışa sunarım.

 

Uzman içerikler ürettiğim sektör ve alanlar şu şekildedir;

- Sağlık, kadın ve hastalık tanımları

- Nedir? Nasıl yapılır? Kalıplı içerikler,

- Teknoloji

Ancak farklı alanlarda yeterli kaynak bulabilirsem, yine oldukça titiz ve nitelikli içerikler üretebilirim. 

İstediğiniz saatte, sipariş oluşturabilir ve merak ettiğiniz konular hakkında mesaj atabilirsiniz. Teşekkürler.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net