cnntrkmn14

İsim
: Canan T.
Kayıt Tarihi
: 4 Aralık 2020
Son Giriş
: 4 hafta


Hakkımda

2017 tarihinden itibaren içerik yazarlığına adım attım. Bir çok konuda içerik üretebilmekten hoşlanıyorum. Sevdiğim bir konuda yazmak benim için hem eğlenceli hem de keyifli bir deneyim. İlgi alanlarım tarih, sanat, edebiyat, yemek, fotoğrafçılık ve tasarım konuları olmaktadır. Kendimi geliştirmek yaşam amacımdır. Tarihi mekanları gezmek, resim yapmak, kitap okumak ve film izlemekten beslendiğimi eklemeliyim. İçerik net üyesi olmak ve burada başarılı olmaktan gurur duymak istiyorum.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İçerik ve makale üretirken talep edenlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak istenilen konuda özgün ve gerekli bilgileri vermeye özen gösteririm. Herhangi bir konuda yazmadan önce araştırma yaparak başka açılardan bakış açılarını öğrenerek konunun iz düşümünü yaptıktan sonra hedef kitleye uyum göstererek yazarım. Konu ne olursa olsun kelimeler akılda kalmayı sağlayacak şekilde olmalıdır.

Benden istenen içerikler konusunda öz bilgi ve hedef kitlesini bilmek işimi kolaylaştırmaktadır. Verilen işleri zamanında ve gereken özenle teslim etmekten mutluluk duyarım. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.