• Giriş
  • Kayıt Ol

clickbilisim

İsim
: Gökhan M.
Kayıt Tarihi
: 30 Mart 2019
Son Giriş
: 3 yılHakkımda

Çeşitli kurumlarda Bilgisayar eğitmenliği yaptım. Lisans Kamu Yönetimi Mezunuyum. Ayrıca hobi olarak edinmiş olduğum yazarlık deneyimim sayesinde çeşitli web sitelerinde yazarlık yaptım. Ayrıca bir teknoloji web sitesinde teknoloji ile ilgili içerik üretmekteyim. icerik.net üzerinden oluşturacağım ve verdiğiniz siparişler doğrultusunda kaliteli içerik ve seo uyumlu makaleleri sizlerle buluşturmak benim için memnun edicidir.


Türkçe Makale Siparişi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"clickbilisim" Örnek İçerikleri

  • 1- Akıllı Saatlere Ilgi Azalıyor! (Uydurma Haber)

  • 1-E-Imza Nedir

Hizmet Açıklaması

Belirtilen konu başlıkları veya ihtiyacınız doğrultusunda web sitenizin içeriğine uygun, özgün ve seo uyumlu makaleler hazırlayabilirim. Ayrıca çeviri hizmetide vermekteyim. Siparişle vermiş olduğunuz makaleler hakkında detaylı ve net bilgileri tarafıma göndermeniz yeterli olacaktır. Makalelerin belirtilen kelime sayısına göre alt başlıklar belirlenip,  içeriğin daha zengin bir hale getirilip seo uyumlu bir şekilde hizmetinize sunmaktayım.

Benim için ilk önce önemli olan verdiğim hizmetin kaliteli olması ve müşterilerimin memnun olmasıdır. Bir kitap yazarı okurlarının nasıl memnun olmasını ve eserlerinin keyifle okunmasını isterse, bir makale yazarınında aynı ölçüde oluşturduğu içeriğin keyifle takip edilmesi veya okunmasını ister. Böylelikle yaptığı işi daha keyifli ve ileri düzeye taşımak için kaliteli içerikler üretmesini sağlar. Sizin ne yazdığınız değil, okurun ne istediği önemlidir. 

Önce Hizmet ve Memnuniyet...

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net