• Giriş
  • Kayıt Ol

civan44

İsim
: Hilal B.
Kayıt Tarihi
: 28 Temmuz 2021
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

2012 yılında evlilik hayatına adım atmayla beraber bloglar ve içerikler daha dikkatimi çekmeye başladı , zaman geçirme uğraş bulma adı altında başladıgım içerik yazarlıgında kendimi geliştirme farklı bakış açıları güven ve yorumlama imkanı buldum. Öncelikle sinema, tiyatro, moda , diyet, kitaplar, turstik mekanlar üzerine içerik üretmekten zevk alıyorum. Çevirmenlik yapmış oldugum içeriklerimde bulunmaktadır , önceliğim ingilizce dilinde çevirmenlik olmasıdır.içerik , blogerlik ve yorumlama dallarında kendime çok güveniyorum keyif alarak yaptıgım bu web üzerinden içerik üretmede oldukça başarılı oldugumu ve severek yaptıgımı belirmek isterim .saygı deger icerik.net üyeleri ile birlikte başaralı ve devamlılığı olan işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve  içerikler doğrultusunda konuyla uyumlu , kendi düşüncelerimle harika içerikler ortaya sunabilirim. sizlerden istegim içerikle alakalı bütün detayları bana net bir şekilde iletmenizdir .. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. içerik üretirken okuyucunun net bir şekilde anlamasını içerigin konusuyla alakalı fikri sabit bir şekilde edebilicek içerkler üretmekteyim.

sahip oldugum kararlılık ve işime verdiğim önem ayrıca konuyla alakalı araştırma yapıp disiplinli bir şekilde içerklerime sınırsız güveniyorum ve başarılı işler çıkartıcagımıza inanıyorum .

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net