• Giriş
  • Kayıt Ol

chuanchi

İsim
: Furkan Ş.
Kayıt Tarihi
: 17 Temmuz 2019
Son Giriş
: 1 hafta

Standart Yazar


Hakkımda

Gazetecilik bölümü mezunuyum. B2 seviye İngilizce ve B1 seviye Almanca bilmekteyim. Uzun bir süre haber sitesi, tanıtım sitesi, film siteleri ve kişisel sitelerde editörlük yaptım. 6 senelik bir makale yazarlığı deneyimim mevcut. Okültizm, Ezoterizm ve Alternatif Tedavi Yöntemleri gibi çeşitli alanlarda eğitimler aldım. İnsanın kendisini geliştirmesi ve belirli farkındalıklara ulaşmasında bir son olmayacağına inanmaktayım. Kendime belirlediğim yolda ilerleme süresince elde ettiğim tecrübeler ve deneyimlerinde etkisiyle istediğiniz her türlü konu da kaliteli içerikler hazırlayabilirim.


Türkçe Makale Siparişi: 12.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz kriterler doğrultusunda, istenilen özelliklerde, seo uyumlu, kaliteli ve tamamen özgün içerikler üretebilirim. 6 yılı aşkın bir süredir farklı platformlarda makale yazarlığı icra ettim. Film sitesi, haber sitesi ve ürün tanıtımlarının yapıldığı çeşitli sitelerde editörlük tecrübesine sahibim. 

İçerik üretimi sırasında, üretilen içeriğin yapısına-konusuna göre içeriği belirli aşamalardan geçiriyorum. Örnek vermek gerekirse; alt başlıklara ayırma, paragrafın okunabilirliğini arttırmak amaçlı bölme işlemleri veyahut örneklendirme gibi. Sizlerde sipariş verirken ayrıntılı bilgilendirme yaparak daha dikkat çekici ve kaliteli bir içerik hazırlamamda yardımcı olabilirsiniz. 

İstenilen her alanda içerik hazırlayabileceğim gibi Parapsikoloji, Metafizik, Tasavvuf, Ezoterizm, Kişisel Gelişim, Yemek-Tatlı Tarifleri, Alternatif Tıp-Bitkisel Tedavi Yöntemleri ve Okültizm gibi alanlar özellikle uzmanlık alanlarım olduğu için içiniz rahat bir şekilde bu alanlardaki siparişlerinizi de kısa süre içerisinde tamamlanmak üzere teslim edebilirsiniz.

Siparişleriniz için benimle iletişim kurabilirsiniz. Teşekkür ederim şimdiden beni tercih ettiğiniz için. 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (12)

icerik.net
11 Kasım 2019 12:36 tarihinde gönderildi.

Satıcı, siparişi teslim etmemiştir.

musadgn
1 Ekim 2019 14:14 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

taberani
28 Eylül 2019 00:42 tarihinde gönderildi.

eline sağlık kardeşim

ferencvaros
13 Eylül 2019 11:33 tarihinde gönderildi.

güzel

cumhur_pehliser
12 Eylül 2019 01:08 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık.

Whatsapp Destek - icerik.net