• Giriş
  • Kayıt Ol

ceviz

İsim
: Cahide G.
Kayıt Tarihi
: 4 Mart 2021
Son Giriş
: 9 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Bana bir şans verin! İlkokuldan beri günlük yazarak başladığım bu mecrada üniversite öğrenimimi tamamladıktan sonra sadece bunu istediğime karar vererek devam ettim. Anne, Sosyolog, Yazar ve İçerik Yazarlığında kendi hayatımı idame ettirirken bildiklerimi paylaşmak ve değerli içerik.net ailesinden bilmediklerimi öğrenmek istiyorum. Sosyoloji, felsefe, mitoloji, koçluk, anne-bebek, çocuk öyküleri, dizi, film, kitap, ; alanlarında içerik üretmekten keyif alıyorum. Selçuk Üniversitesi Sosyoloji bölümünü dereceyle tamamladıktan sonra İngilizce, Özel Eğitim, Bilgisayar Programları, İşaret Dili, Eğitim Koçluğu ve İçerik Yazarlığı kursları alarak kendimi geliştirmeye devam etmekteyim. Siz değerli icerik.net üyeleri ile birlikte iyi ve sürekli işlere imza atacağımıza inanıyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İçinize sinerek, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz içerikleri; tamamen özgün, Seo uyumlu, okunaklı ve istediğiniz netlikte üretebilirim. Sizlerden isteğim aynı netlikte bana metinde ne aradığınızı söylemektir. Okunması anlaşılır ve kolay olması açısından metni paragraflara böler ve başlıklandırabilir aynı şekilde istediğiniz anahtar kelimeleri kullanabilirim.

Peki neden Ben?
İşime verdiğim ciddiyet ve hassasiyetle benden istediğinizi tam zamanında ve tam da istediğiniz şekilde verebilirim. Bu konuda iddialı olduğumu söyleyebilirim.

Özgün ve okunabilir içeriklerin sizin sitenize sağlayacağı faydalar ise şöyle;
- Seo açısından sitenizi güçlü ve profesyonel kılar.
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Gerçek ve  akış halinde bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.
- Fark yaratır ve konuşulursunuz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Liste İçerik
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net