cerenlik

İsim
: Ceren S.
Kayıt Tarihi
: 13 Kasım 2018
Son Giriş
: 3 yıl


Hakkımda

1989 Ankara doğumluyum. İlkokul ve liseyi Ankara’da okudum. Üniversite yıllarımda Isparta’da yaşadım. Süleyman Demirel Üniversitesi İktisat bölümünden 2012 yılında mezun oldum. 2012 yılından bu yana özel sektörde çalışıyorum. 2018 yılında ikinci üniversitem olan İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümüne kaydoldum. Aldığım eğitimler arasında; ●” Photoshop’ un Temelleri” (2018/Bilgeiş) ●” Uyuşmazlık Çözümünde Müzakere Arabuluculuk Eğitimi” (2012 / Isparta), Dış Ticaret Eğitim Sertifikası (2011 / Isparta) ●Etkin Okuma (2015/ Alge) ●Hafıza Teknikleri (2016 / Alge) ●Bilinçli Yatırımcı Sertifika Programı (2016 / Sermaye Piyasası Yatırımcıları Derneği) ● “Yeni Nesil İletişim ve Gelişimin Trendleri”, “Psikolojik Güçlenme”, “İş Yaşamında Başarı ve Mutluluğun Sırrı”, “Beden Dili ve Diksiyon” (2016 / Yaşamartı) yer alıyor. 2011 yılında blog sitesi açtım. Yazılarımı blogumda yayınlamaya devam ediyorum. Yemek tarifleri, sağlıklı yaşam, edebiyat, meditasyon konulu yazılar yazıyorum.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhaba,

Daha önceki yıllarda teknoloji ve tasarım alanında çalışan bir firmada metin yazarlığı yaptım. Talep geldikçe bu işe devam ediyorum. Firmanın sosyal medya paylaşımları, ürün tanıtımları, reklam kampanyaları, web sitesi içeriği vs. işlerini yürütmüştüm.

Kendi bloğumda çeşitli alanlarda (blog yazıları, sağlıklı yaşam, edebiyat, seyahat, yemek kültürü… gibi) yazılar yazıyorum. Yazının konusu uzmanlık gerektirmiyorsa ve teknik değil ise konusu fark etmeksizin makale üretebiliyorum. Araştırmaya açık bir yönüm var. İnternetten kalıp olan cümleleri olduğu gibi yazıya aktarmak prensiplerim arasında yok. Kendi yorumumu katarak, akıcı ve anlaşılır olacak şekilde yazıma aktarıyorum.

Talebiniz doğrultusunda kısa sürede, beklentilerinizi karşılayacak bir içerik ve makale üretmekten memnuniyet duyarım.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

sorucevap
21 Mart 2019 00:36 tarihinde gönderildi.

Elinize sağlık, gayet başarılı