cengizhanonur

İsim
: Cengizhan O.
Kayıt Tarihi
: 3 Eylül 2018
Son Giriş
: 2 hafta


Hakkımda

Daha önce staj yaptığım ve çalıştığım Ogilvy&Mather ve U Can Be Digital reklam ajanslarında, Hürriyet Gazetesi'nde, imtiyaz sahibi ve editör olarak bulunduğum biri geleneksel diğeri dijital olmak üzere iki dergide ve pek tabiî ki kişisel blogumda içerik ürettim. İlgi alanı ve merak yelpazem, kelime dağarcığım geniştir. Hemen her konuda söyleyecek sözüm vardır. Hikayelerimi okuyan hocam ve Türkiye'nin kıymetli polisiye roman yazarlarından Celil Oker'in benim dilim hakkındaki görüşü şöyle: "Bu çocukta anlatma kabiliyeti var." İnsana, hayata, markalara dair neredeyse her şey ilgimi çekmesine rağmen, temel olarak ilgi alanlarımı şöyle sıralayabilirim: Edebiyat, sinema, haber, popüler kültür, fotoğraf, sanat ve sanat tarihi, tarih, nostalji.


Fiyat Tarifesi: 1.25 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Birçok farklı konuda bilgilendirici, eğlenceli, akıcı, SEO'ya uygun, imla bakımından kusursuz içerikler üretebilirim. Daha önceki iş tecrübelerimde birçok farklı konuda çeşitli makale ve içerikler ürettim. İş disiplini ve zamanında teslim konusunda kendimi hayli yeterli görüyorum. Benimle çalıştığınızda beklentinizin çok daha üstünde içeriklerle karşılaşmanız sürpriz olmayacak. 

Birçok reklam ajansında, dergide, haber mecrasında, ulusal gazetede, video içerikleri de dahil olmak üzere içerik üretimiyle meşgul oldum. Hürriyet Gazetesi'nde, hazırladığı haber ve içerikler yayınlanan ilk dijital içerik stajyeri oldum. İçeriğini hazırladığım videolardan biri de bir günde 3 milyon izlenmeyle o dönem rekor kırmıştı. Hasılı, bu alanda kendimi yeterince başarılı görüyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Liste İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.