cengizhan3

İsim
: Cengizhan A.
Kayıt Tarihi
: 5 Kasım 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Sürekli Basın Kartı Sahibi gazeteci/yazarım. Hayatım okumak, yazmak, yayın yönetmenliği ve redaksiyonla geçti. Emeklilik hayatımda da yazmaktan kopmamak ve ihtiyacı olanlara içerik sağlamak amacıyla buradayım. Türk Dili kurallarına uygun, açık, net, anlaşılır ve SEO uyumlu içerikler veya sizin yazdıklarınızın redaksiyon ve editasyonunu istiyorsanız, benimle iletişime geçebilirsiniz. İçerik isteklerinizle ilgili bilgileri/verileri, olabildiğince ayrıntılı ve net olarak iletmeniz, hem sizin hem benim için, hedefe ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İnternette her gün pekçok konuda pekçok içerikle karşılaşıyoruz. Ne yazık ki, haber içerikleri de dahil olmak üzere bunların pekçoğu, SEO uyumu yakalamak adına sürekli tekrarlardan oluşan, okuyucuyu anında iten ve sayfayı kapatmasına yolaçan, üstelik Türk Dili yazım kurallarını da hiçe sayan içerikler olarak karşımıza çıkıyor.

Gazetecilik, editörlük, yayın yönetmenliği hayatım boyunca temel ilkem, güzel Türkçemizi doğru kullanmak, onun kurallarına uymak oldu. Yine ne yazık ki, her alandaki (özellikle internette dolaşan) metinlerde güzel Türkçemiz değil, "chat dili" dediğimiz dilin hakim olduğunu üzülerek görüyorum. Ancak bunu değiştirmek ve internette ve diğer alanlarda yeniden Türk Dilinin kurallarını hakim kılmak mümkün. Aranan bilgiyi, tekrarlardan uzak net bir biçimde vermek, içerik bir basın bülteni veya haber ise, habercilik kurallarını da (en azından 5N 1K) uygulamak mümkün. 

Bunları gerçekleştirerek içerik ihtiyaçlarınızı karşılamak adına buradayım.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Email Bülteni
Redaksiyon

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.