• Giriş
  • Kayıt Ol

cemyazar

İsim
: Cem K.
Kayıt Tarihi
: 8 Haziran 2020
Son Giriş
: 1 gün

Hazır Makalesi (2)

Hakkımda

Yazdığım makaleler kesinlikle daha önce yayınlanmış makalelerin adaptasyonu ya da yabancı makalelerin Google translate ile tercüme edilerek düzenlenmiş hali değildir. SEO uyumu için izlediğim yöntem ise şöyle: Her makale için 3 anahtar kelime belirliyorum ve her bir kelimeyi makale içerisinde toplam sözcük sayısının %2 si kadar kullanmaya çalışıyorum. Anahtar kelimeler den en az birisi ilk paragrafta ve son paragrafta yer alıyor. Başlık ve alt başlıklar anahtar kelimeleri içeriyor ve en az iki alt başlık kullanıyorum. Makale sonunda 160 kelimeyi aşmayacak şekilde anahtar kelimeleri de içeren metatag cümlesi ve anahtar kelimeleri veriyorum.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Günlük olarak 500-700 kelimelik 5 makale çıkartabilirim. Makalenin konusuna ve kelime sayısına göre bu sayı değişebilir ancak belirtmek isterim ki özgün ve ciddi çalışmalarda günlük 5 makale iyi bir skor. Daha fazlasında kalite ister istemez düşecektir.

Bununla birlikte vereceğiniz konu başlıklarına göre set halinde çalışmalar da hazırlayabilirim.  Çalışmaların tamamlanma süresini çalışma başında konuşup bir program oluşturabiliriz. Set halinde yazılacak makaleler için öncelikle taslak sunabilirim. 

Ayrıca, edebi, akademik ya da teknik olmayan kısa İngilizce makalelerinizi de tercüme edebilirim. 

Her makalede Meta açıklaması ve anahtar kelimeler belirtilecektir. 

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net