cemyaradilmis

İsim
: Cem Y.
Kayıt Tarihi
: 27 Mart 2021
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Merhaba. Ben Cem. Lisansımı Uluslararası İlişkiler bölümünde bitirdim. Sonrasında Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Ana Bilim Dalında master degree (yüksek lisans) eğitimimi tamamladım. Hem lisans hem de master eğitimlerim boyunca birçok makale, tez ve yazı ele aldım. Akademik seviyede bir makalenin nasıl yazılacağına dair bilgiye sahip olduğum için benden yardım talebinde bulunduğunuz takdirde içiniz ferah olabilir. Sadece akademik değil, akademik olmayan yazılar ve makaleler de kaleme alabilirim. Araştırmayı seven, yaptığı işe özen gösteren, baştan savma bir şekilde yapmayan karakterde birisiyim. Karşılıklı saygımızı kaybetmediğimizde her zaman orta yolu bulabiliriz.


Fiyat Tarifesi: 3.75 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN ÖNCELİKLE GEREKLİ BÜTÜN BİLGİLERİ VE DETAYLARI BANA VERMENİZ DAHA SAĞLIKLI İLERLEMEMİZİ SAĞLAYACAKTIR. KARŞILIKLI DEĞERLENDİRMELER YAPARAK SONUCA GİTMEK SİZİN İÇİN DAHA TATMİN EDİCİ OLACAKTIR.

 

Bir yazıda olması gereken bazı kriterler mevcuttur. Yazının kavramsal çerçevesinin bulunması; belirli bir soruya cevap araması; kendi içerisinde tutarlılık arz etmesi; sade ve akıcı bir dile sahip olması; giriş, gelişme ve sonuç kısımlarının iyi belirlenmesi; orijinal olması -yani benzerlik oranının düşük olması- bu kriterler arasında yer almaktadır. Bu yüzden yazı yazdırılacak kişinin seçimi önem teşkil etmektedir. Yanlış kişiler seçerek daha sonrasında pişmanlık yaşayan birçok kişiyle karşılaşabiliyoruz. Bu nedenle siz de yazdıracağınız yazıya bu önemi veriyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz ve ihtiyacınız olan yazılar ve durumlar doğrultusunda anlaşabileceğimizi umuyorum.

Yazdırmak istediğiniz konuda neden beni seçmeniz gerektiği konusunda birkaç şey söylemek de sizin kafanızdaki soru işaretlerinizi kaldırmanızda yardımcı olabilir. Öncelikle eğitim olarak master degree ünvanına sahip olduğum için yazı nasıl yazılır, yazının çerçevesi nasıl oluşturulur, yazıyı yazarken nasıl ilerlenir gibi konularda son derece yetkin bir seviyede olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim. İkinci olarak, bu söylediklerimi doğrulamak adına yayınlanmış makalelerimi ve yazılarımı, ayrıca yayınlanmamış makalelerimi ve yazılarımı size sunabilirim. Son olarak da yapılacak iş özveri gerektiren bir iş olduğu için söz konusu yazıya kendi yazımmış gibi davranma konusunda terettüt göstermeyeceğimden emin olabilirsiniz. Unutmayalım, ücretten ziyade nitelik önemlidir.

Şimdilik benden bu kadar. Görüşmek istediğiniz herhangi bir konu olduğu takdirde benimle iletişime geçebilirsiniz. Esenlikler dilerim.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

fatma47
6 Nisan 2021 19:38 tarihinde gönderildi.

Kaleminize sağlık başarılı