• Giriş
  • Kayıt Ol

cem_celik

İsim
: Cem Ç.
Kayıt Tarihi
: 10 Ocak 2024
Son Giriş
: 1 gün

Standart Yazar
Hazır Makalesi (15)


Hakkımda

1983 doğumluyum. Beşiktaş Lisesi mezunuyum. Daha sonra süt ve süt ürünleri bölümünü Sakarya Üniversitesinde bitirdim. Sonra Anadolu Üniversitesi sosyoloji bölümünü bitirdim. Edebiyata, güzel vecizeler yazmaya hatta retoriğe hatta şiire oldukça düşkünümdür. Karanlıkta Yürüyoruz adındaki şiir kitabım İsmet Kemal Karadayı şiir ödülünü alırken,Körlerin İzlediği film adlı kitabım Hüseyin Çiftçi şiir ödülünü almıştır. Çeşitli edebiyat dergilerinde kuramsal yazılarım ve şiirlerim yayınlanmaktadır. Müzik ,edebiyat sosyoloji felsefe tiyatro sinema gibi dallarda da başarılı olduğuna inandığım yazılarım olmuştur. Süt gibi bir konuda da kendimi geliştirmekteyim Saygılar


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"cem_celik" Örnek İçerikleri

  • Şiir Nedir ve Neden Yazılır

  • SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ NEDEN VE HANGİ KOŞULLARDA TÜKETİLMELİDİR

Hizmet Açıklaması

             Makalelerimle ilgilenen kişi yada kurumların makaleleri özenle ve özgün hazırlayabileceğimden emin olabilirsiniz.Edebi kişiliğim size referans olabilir .Taleplerinize uyum sağlayıp makaleleri bölebilir, anahtar kelimeler oluşturabilir; hatta paragraf  yapabilirim.Zamanlama açısından Alman disiplinine sahip olduğumu söyleyebilirim işleriniz kesinlikle aksamaz.Sitenizi geliştirmek için  ciddi katkılarım olacağından hiç  süpheniz olmasın.Özellikle en çok ilgili olduğum edebiyat şiir gibi alanlardan, sosyoloji alanından iletişimi yakalarsak muhteşem işler çıkarırız.

          Soru cevap şeklinde röportaj tadında makaleleriniz için soru hazırlayabilirim.Okuyucunun bilgi ve birikiminden yararlanmasını sağlayabilirim. Yapacağım araştırmalar  sitenizde kısa zamanda kendini gösterecektir. Kurumsal bir dil yakalamamız gereken zamanlarda, kurumsal dilin dokusuna da dokunabiliriz.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Yorum - Değerlendirme
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net