cededaya

İsim
: Mustafa K.
Kayıt Tarihi
: 29 Ağustos 2020
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Eğitimli ve açık fikirliyim, daha öncede sanatsal makalelerim ile derecelerim mevcuttur. İllegal, legal, cinsellik, kadın, erkek, çocuk, kişisel gelişim, eleştiri, mizahi ve sanatsal olmak üzere, olması muhtemel daha birçok içerik konusunda yazabilmekteyim. Tamamen özgün ve genel geçer düşünce yapısından uzak bir mizacım mevcuttur. Çeşitli platformlarda içeriklerim mevcut. Sürekli olarak içerik üretmekteyim. Yazı yazmayı ve araştırmayı seven biriyim


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

LÜTFEN ÖNCELİKLE MESAJ ATINIZ!

Konu üzerinde daha detaylı durmak  ve daha iyi hizmet almanız açısından, mesaj atarak konu hakkında ortak bir karara varılması taraflar için daha sağlıklı olacağı düşüncesinden yanayım. 

 

Verilen hizmet SEO uyumlu ve %100 Özgün olacaktır. Tabi Blog yazıları için başlıklar halinde makale sunabilirim. Devrik cümle, yazım yanlışları ve noktalama hataları makalelerimde göremeyeceğiniz bir kusurdur. İçinize sinmeyen herhangi bir düşünce revize  edilebilir. Lütfen istenilen makaleyi detaylı olarak aktarınız. Yazdığım makalede  mizahi anlatım konusunda başarılı olduğumu düşünüyorum. İstenilen makale için araştırma yaparım, kaynakçalar arasında saatlerce elimde cımbız ile tabir-i caizse bilgi avcılığı yaparım. Sizin makaleniz size aktarana kadar benim makalemdir.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Yorum - Değerlendirme
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

space
12 Eylül 2020 06:33 tarihinde gönderildi.

Kaliteli, anlaşılan sürede teslimat. Çok başarılı, teşekkürler.