cansukuldal

İsim
: Cansu K.
Kayıt Tarihi
: 11 Haziran 2020
Son Giriş
: 6 ay


Hakkımda

Merhaba. Üsküdar Üniversitesi Hemşirelik Bölümü mezunuyum. Mezuniyetin ardından 2 yıl özel bir hastanede Hematolojik Onkoloji servisinde Hematoloji Hemşiresi olarak görev yaptım. 2018 yılında Üsküdar Üniversitesi Bağımlılık ve Adli Bilimler Enstitüsü Adli Hemşirelik bölümünde yüksek lisans yapmaya başladım. 2020’ nin Ocak ayında tezimi yazarak yüksek lisansımı tamamladım. Bunun yanında açıköğretimden Sağlık Yönetimi okumaktayım. Akademik araştırmalar yapıp akademik makaleler yazabilmekteyim. Bu noktada dil bilgisi ve imla kurallarına uygun çalışmalar yürüteceğimden emin olabilirsiniz. İngilizce çeviri yapabilmekteyim. İlgi alanlarım arasında her alandan kitaplar, filmler ve müzikler bulunmaktadır. Çeşitli alanlarla içerik üretebilmekteyim. Katıldığım kongre ve sempozyumlar hemşirelik bilimi ve adli bilimler üzerinedir. Nitelikli, kaliteli ve devamlılığı olan işlerde sizlerle birlikte çalışabileceğimize inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Disiplinli ve üstünde çalıştığı işin her zaman en iyisi olmasını isteyen biri olarak, akademik okuma, araştırma yapma ve akademik yazım yapma noktasında sizlerle yararlı çalışmalar yürütebileceğimiz düşüncesindeyim. Özgün içerikler üretip tüm imla ve dil bilgisi kurallarına uygun çalışmalar yapılacaktır.

Talep edilen işin tüm detaylarının tarafıma eksiksiz ve istenilen şekilde iletilmesini rica ederim. İngilizce çevirilerde 100 kelime için fiyat 4.00 TL olacaktır.

Kolaylıklar dilerim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (6)

ria
2 Aralık 2020 19:22 tarihinde gönderildi.

çok teşekkür ederim çok ilgili ve hızlı

kislal
29 Kasım 2020 19:09 tarihinde gönderildi.

Harika çalışma ve zamanından önce teslim. Çok teşekkür ederimmmm :)

iso5500
16 Eylül 2020 08:10 tarihinde gönderildi.

++

berkerkak
15 Eylül 2020 17:58 tarihinde gönderildi.

teşekkürler.

iso5500
11 Eylül 2020 15:13 tarihinde gönderildi.

Güzel