• Giriş
  • Kayıt Ol

cansugultekin

İsim
: Cansu G.
Kayıt Tarihi
: 18 Temmuz 2022
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

2015 yılından bu yana çeşitli markalarla çalışıyorum. Bugün gıpta ile baktığımız markaların mutlaka her ay mail gönderdiği içerik yazarıyım. Ücretleri bir nebze daha uygun tutarak İcerik.net'e de üye olmak istedim. 2013 Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. Blog içerikleri, haber içerikleri, kurumsal içerikler, backlink içerikleri, yorum ve değerlendirme, e-ticaret içerikleri ve infografik içerikler hazırlayabiliyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 6.25 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

"cansugultekin" Örnek İçerikleri

  • NFT Nedir Ne İşe Yarar

Hizmet Açıklaması

%100 ÖZGÜN VE SEO UYUMLU İÇERİK HİZMETİ

2015 yılından bu yana çeşitli markalarla çalışıyorum. Bugün gıpta ile baktığımız markaların mutlaka her ay mail gönderdiği içerik yazarıyım. Ücretleri bir nebze daha uygun tutarak İcerik.net'e de üye olmak istedim. 2013 Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum.

SEO adına aldığım dijital eğitimler ve 7 yıldır aktif yazarlık hayatımda öğrendiğim tüm Google algoritmaları ve insan ihtiyaçlarına uygun bir şekilde içerik üretiyorum. Sizin için üreteceğim içerikler hem Google için hem de okuyucular için faydalı olduğu için de sıralamada ilk sayfa index alma ihtimali yüksek oluyor. İçeriklerde soru ve cevaplar, doğru ve kesin yanıtlar, H2 alt başlıklar, doğru anahtar kelime yerleşimi, maddeleme ve stok görseller kullanıyorum.

Hemen benimle iletişime geçin ve daha önce deneyimlemediğiniz kalitede içeriklere sahip olup Google AdSense verilerinizi tavana uçurun!

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net