• Giriş
  • Kayıt Ol

cansu35

İsim
: Cansu G.
Kayıt Tarihi
: 26 Kasım 2021
Son Giriş
: 2 ay

Standart Yazar
Hazır Makalesi (1)


Hakkımda

Yaklaşık 3 yıldır aktif olarak içerik yazarlığı yapmaktayım. Sipariş üzerine yazdığım yazıların yanı sıra hazır olarak sattığım içeriklerde bulunmaktadır. Ürün ve site tanıtımı, gezi yazısı ve blog ve bilgi verici yazılar konusunda içerik üretmekteyim. Farklı birçok web sitesi için yazdığım içerikler bulunduğu gibi kurumsal firmalar içinde yazdığım kategori içerikleri bulunmaktadır.


Türkçe Makale Siparişi: 3.80 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Talep ettiğiniz siparişler ile ilgili yazılar SEO uyumlu olmaktadır. Sipariş verirken yazıyla ilgili taleplerinizi eksiksiz bir şekilde ilettiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde içerik üretebilirim. Yazıyla ilgili aklınızda oluşan her şeyi benimle paylaşabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Yazı içinde geçmesini istediğiniz alt başlıkları ve anahtar kelimeleri kendiniz belirleyebileceğiniz gibi banada bırakabilirsiniz. Bu sayede konuyla ilgili gerekli araştırmalarım doğrultusunda arama motorunda önlere çıkmanız için titiz bir çalışma yürütebilirim.

Yazıların teslim sürelerinde oldukça disiplinli çalışmaktayım. Siparişiniz için anlaştığımız süreç sonunda içeriği size teslim etmiş olurum. Dilerseniz yazı içinde fotoğraf, tablo gibi taleplerinizi de yapabiliyorum.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

fatih_bilgin
7 Mayıs 2023 16:29 tarihinde gönderildi.

Hızlı ve istenilen özellikte yazılar için teşekkürler

Whatsapp Destek - icerik.net