canann

İsim
: Canan T.
Kayıt Tarihi
: 6 Mayıs 2019
Son Giriş
: 1 yıl


Hakkımda

Bilgi içerikli, akıcı, düzgün dil kullanımı ile SEO kurallarına uygun ve %100 özgün makaleler yazabilirim. Genellikle sağlık, güzellik, beslenme, anne-çocuk, kadın sağlığı, hastalıklar, doğal yağlar ve şifalı bitkiler üzerine konularda yazıyorum. Makale yazarlığına 4 sene önce başladım. 1 yıl önce kendi web sitemi açtım. Şuan da hem kendi sitemde hem de çeşitli platformlarda makale yazarlığı yapmaktayım.


Fiyat Tarifesi: 2.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Özellikle sağlık, beslenme, diyet, hastalıklar, kadın sağlığı, anne-bebek, güzellik ve bakım gibi konularda içerik üretiyorum. Bunun dışındaki konuları danışabilirsiniz. 4 yıl önce başladığım makale yazarlığına bugün kendi web sitemde ve çeşitli platformlarda yazarak devam ediyorum. SEO konusuna ve dil kurallarına hakimim. Yazının akıcı bir dille hazırlanmasına dikkat ederim.

SEO kurallarına uygun, düzgün Türkçe ile %100 özgün, belirlediğiniz anahtar kelimeye uygun, bilgi içerikli makale hazırlayabilirim. Makalelerimde konuya uygun alt başlıklar kullanırım. İmla kurallarına dikkat ederim. Yerli ve yabancı kaynaklardan araştırma yaparım. Anlatım bozukluğu ve redaksiyon ile uğraşmak istemiyorsanız tekliflerinizi bekliyorum.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Redaksiyon
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.