• Giriş
  • Kayıt Ol

caglar8

İsim
: Çağlar D.
Kayıt Tarihi
: 16 Ekim 2022
Son Giriş
: 1 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Küçük yaşlardan beri araştırma ve yazma konusunda meraklı genç bir dostunuz olarak ilk başta ek gelir olarak başladığım bu sektörde, sizlerin memnuniyetinizi kazanmak, yeni bilgiler öğrenmek ve kendimi geliştirerek sizlerin taleplerinizi karşılamak doğrultusunda makaleler yazıyorum. Aldığım işi yazarken sizin ondan maksimum verimi almanız için elimden geleni yapacağıma canı gönülden inanabilirsiniz.


Türkçe Makale Siparişi: 7.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Araştırma merakım ve bilgi birikimim ile sizler için CEO uyumlu makale yazabilirim. Yazı yazmayı seven birisi olarak işimi özveri ile yapacağıma emin olabilirsiniz. Bana yazmak istediğiniz konuyla ilgili içerik detaylarını belirtmeniz yeterli olacaktır.

Neden beni seçmelisiniz sorusuna gelecek olursak. Araştırma konusunda ilgili ve özveriliyim. Alacağım işi bir iş olarak görmekten ziyade kendi yararıma olacakmış, kendime fayda sağlayacakmış gibi düşünerek özveri ile yapmaya gayret gösteririm. Yazdığım makalenin sitenize veya bloğunuza ziyaretçileri çekmesi için yazdığım makalelerde:

1.Ziyaretçiyi sıkmaması

2.Makalenin kolay okunması 

3.Önemli başlıklara vurgu yapılması

4.Akıcı bir dil kullanılması

Konularına özen göstererek ziyaretçi sayınızı artırmayı ve yazılan makalenin beğenilerek size katkı sağlamayı öncelik hedef olarak görürüm.

 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net