• Giriş
  • Kayıt Ol

cagdas6

İsim
: Çağdaş I.
Kayıt Tarihi
: 7 Ocak 2023
Son Giriş
: 4 gün

Standart Yazar
Hazır Makalesi (14)


Hakkımda

Merhaba! Benim adım Çağdaş . İyi günler! Bilgisayar mühendisi olarak, her konuda %100 SEO uyumlu makale yazıyorum. Uzmanlık alanlarım ise çok geniş bir yelpazedir ve aralarında Akademik yayınlar, eğitim, belgelendirme , Ticari hukuk teknoloji, yazılım, tasarım, hayvanlar, e-ticaret, business/partnership, ithalat, ihracat, dış ticaret, inşaat, uzay, matematik, Güney Amerika, Güney Kore, Çin, blockchain, yapay zeka ve E-Spor gibi alanlar bulunmaktadır. Fransızca, Almanca, İngilizce ve İspanyolca dillerine hakimim ve iyi bir araştırmacı ve yaratıcı birey olarak biliniyorum. Sürekli yurtdışı seyahatler yaparak, yeni yerler keşfetmeyi, yeni kültürleri incelemeyi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi severim. Ben burada olma sebebim, kendimi geliştirmeyi seven bir birey olarak, yeni ve farklı alanlarda bilgi sahibi olmak ve gelişmek istememdir. Bu Alanda Başarılarımı arttırmak için Aldığım Bazı Eğitimler : 1) Stanford University / Writing in the Sciences 2) University of California, Davis / The Strategy of Content Marketing


Türkçe Makale Siparişi: 10.00 TL İngilizce Makale Siparişi: 15.00 TL Almanca Makale Siparişi: 20.00 TL Rusça Makale Siparişi: 20.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

               Merhaba! Ben, tamamen özgün ve SEO uyumlu içerikler üretebilen bir bilgisayar mühendisi ve yazarım. Uzmanlık alanlarım çok geniş bir yelpazedir ve aralarında Akademik yayınlar ,eğitim,belgendirme,Ticari hukuk, teknoloji, yazılım, tasarım, hayvanlar, e-ticaret, business/partnership, ithalat, ihracat, dış ticaret, inşaat, uzay, matematik, Güney Amerika, Güney Kore, Çin, blockchain, yapay zeka ve E-Spor gibi alanlar bulunmaktadır. Fransızca, Almanca, İngilizce ve İspanyolca dillerine hakimim ve iyi bir araştırmacı ve yaratıcı birey olarak biliniyorum. Sürekli yurtdışı seyahatler yaparak, yeni yerler keşfetmeyi, yeni kültürleri incelemeyi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi severim.

İçerik siparişlerinizi verirken tüm detayları baştan net olarak bana iletebilirsiniz. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar kullanarak okunabilirliği artırırım. Ayrıca, farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. İş disiplinim sayesinde zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarıyım.

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;

Seo açısından sitenizi güçlü kılar.

Yeni ziyaretçiler kazandırır.

Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz.

Sayfa kalma süreniz olumlu etkilenir.

             Eğer özgün ve SEO uyumlu içerikler üretebilen bir yazar arıyorsanız, benimle güzel bir çalışma sürecine adım atabiliriz. Tanıtım yazısı, blog içeriği, ürün açıklaması, kategori açıklaması ve web sitesi içeriği gibi konuların da makale yazıyorum. Lütfen dilediğiniz içeriğin detaylarını bana iletebilirsiniz.

Bu Alanda Başarılarımı arttırmak için Aldığım Bazı Eğitimler :

1) Stanford University  /   Writing in the Sciences

 

2) University of California, Davis / The Strategy of Content Marketing


Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (1)

dijitalpi
19 Ocak 2023 09:33 tarihinde gönderildi.

İçerik olarak memnun kalmadım

Whatsapp Destek - icerik.net