• Giriş
  • Kayıt Ol

bykinay

İsim
: Pınar L.
Kayıt Tarihi
: 18 Eylül 2022
Son Giriş
: 5 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bitki Koruma bölümü mezunuyum. Yaklaşık 20 yıldır Ziraat mühendisi olarak özel sektörde çalışmaktayım. İlgi alanlarım; doğa, ekosistem, tarım, organik tarım, zirai hastalıklar ve zararlılar, böcekler, entomoloji, bitkiler, biyoloji, çiçekler, sebzeler, bahçe ve bitki bakımı, meyveler, yemekler, içecekler, sağlıklı beslenme ve benzeri konular ile sinema, yabancı diziler (özellikle Kore yapımı diziler) ve kitaplardır. Okumayı, yazmayı, araştırma yapmayı, sevdiğim konularda içerik üretmeyi çok seviyorum. Yeni bilgiler öğrenmek, kendimi geliştirmek ve hobi edinmek amacıyla başladığım makale yazarlığı yolculuğunda sizlerle yollarımızın kesişmesini gönülden dilerim.


Türkçe Makale Siparişi: 15.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

My liberatin notes, 2022 yapımı 16 bölümlük bir Güney Kore TV dizisi.

Başrollerinde K-drama camiasının ünlü isimleri Lee Min Ki (Yeom Chang-hee), Kim Ji -won (Yeom Mi-jeong), Lee Ki-woo (Jo Tae-hoon), Son Seok-goo (Mr. Gu) ve Lee El (Yeom Gi-jeong) yer alıyor.

#myliberationnotes , taşrada ailesiyle yaşamak zorunda olan üç kardeşin günlük hayatlarını, ilişkilerini, beklentilerini, hayatla olan muhasebelerini anlatıyor.

Kasabada yaşayan ancak büyükşehirde çalışan 30’ lu yaşlardaki bu üç kardeşin yaşamları aslında ne kadar da bizlere, sizlere benziyor…
Her bir karakter içimizden birilerini temsil ediyor aslında.
Dünyanın başka bir ucunda, bambaşka bir ülkede, bambaşka insanlar da benzer hayatları yaşıyor ve bu ne kadar da tanıdık geliyor…

Gerçek yaşantımızdan kesitler sunan #myliberationnotes izlerken sakinlik, dinginlik, huzur hissi veriyor.
Bir bakıma ücretsiz terapi de diyebiliriz😉

Benim için ayrı bir yeri olan, daha çok 30 yaş üstü dizi severlerin hoşuna gideceğini tahmin ettiğim dizimizin IMDb notu 7,8 , benim puanım ise 10 üzerinden 9.

Şimdiden iyi seyirler dilerim!!!🇰🇷🤓🍿

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Meta Açıklaması
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net