busratimell

İsim
: Büşra T.
Kayıt Tarihi
: 15 Ekim 2021
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

merhaba, Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Yazmak ve içerik üretmek her zaman en sevdiğim şeylerin başında gelmiştir. Şuan yazı, içerik üretmeyi kendi geçimimi idare etmek için bazı kurumsal sitelerle ve seo uzmanları ile çalışmakta ve meslek haline dönüştürmekteyim. Sizlerle de çalışmaktan çok mutlu olacağım. Siparişlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Tam zamanlı yazarlık yapıyorum. Yazılarınızı isteğiniz uygun şekilde ve tam zamanında veya belki daha erken yazacağımdan emin olabilirsiniz. Yüzde yüz özgün içerikler üretiyorum.


Fiyat Tarifesi: 4.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

LÜTFEN SİPARİŞ ÖNCESİ MESAJ ATARAK İLETİŞİME GEÇİN

 Bana verilenen siparişleri her zaman zamanında ve en güzel şekilde yapmaya çalışırım. Yazmayı gerçekten çok sevdiğim için işimi özenerek yaparım. Tecrübeli bir yazarımdır. Başka sitelerde de yazarlık yapıyorum. Özgün olunması gerektiğini düşünüyorum bu şekilde daha güzel çalışmaların ortaya çıkacağına inanıyorum. Talepleriniz doğrultusunda istediğiniz içerikleri gerçekten güzel bir şekilde araştırıyorum.

Öncelikle yazılarımı SEO standartlarına uygun, özgün ve imla kurallarına dikkat ederek semantik h1,h2,h3 alt başlık şeklinde ayarlayarak yazıyorum. Şimdiye kadar sayısız her kategoride yazılarım mevcut. . Yoast SEO eklentisine uygun nasıl yazılır çok iyi biliyorum. Tanıtım yazısı, blog yazısı, kurumsal içerikler ve daha birçok alanda sizlere makale hizmeti sunmaya hazırım. Bana mesaj yoluyla ulaşarak, detayları bildirebilir, gönül rahatlığı ile çalışmaya başlayabiliriz. Teşekkürler.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.