busrasivaz

İsim
: Büşra S.
Kayıt Tarihi
: 29 Eylül 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Tıp Fakültesi öğrencisiyim,okuduğum bölüm sebebiyle sık sık makale okumaya ve kendimi geliştirmeye yönelik bir çaba içerisindeyim.Makale okuma ve çevirisiyle ilgili araştırma görevlisi hocalarımla bol bol çalışma yapmış bulunmaktayım. İstek dahilinde İngilizce-Türkçe ,Türkçe-İngilizce çeviri yapabilirim.Özgün ve nitelikli yazılar yazabileceğime inanıyorum ve bu konuda kendime oldukça güveniyorum.Alacağım tüm işlere aynı hassasiyetle yaklaşıp titizlikle sonlandıracağımdan emin olabilirsiniz. Siz değerli icerik.net üyeleriyle uyumlu bir şekilde çalışıp güvenilir işlere imza atacağımıza olan inancım tam.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Tıp Fakültesi öğrencisi olduğum için sağlık alanında donanımlı olup sizlere kaliteli yazılar çıkartabilirim.Eğitim,sanat,teknoloji alanlarında da güncel ve dinamik yazılar yazabilirim.

Genellikle İngilizce çeviriyle ilgilendiğim için çeviri işlerini konuyla bağlantı farklı makale taraması yaparak titizlikle yürüteceğimden emin olabilirsiniz.Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de tabii ki uyum sağlayabilirim.
Aldığım istek doğrultusunda tamamen özgün içerikler üretebilirim ve SEO uyumlu metinler yazabilirim.Çeviri yapabilir,blog yazıları,kategori açıklamaları,akademik makaleler gibi birçok alanda yazabilirim.Eksiksiz bir çalışma çıkartmak adına sizden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları açıklayarak bana iletmeniz olacaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (2)

tunahank
12 Ekim 2020 23:19 tarihinde gönderildi.

Maalesef memnun kaldığım bir makale olmadı. Belli ki farklı sayfalardan alınan cümleler düzenlemeye çalışılmış. Bir kısmı aynı kalmış, bazı cümlelerde bir iki kelime eş anlamlıları ile değişilmiş vs. yani özgün bir makaleden ziyade spinlenmişin biraz daha iyisi gibi duruyor. Haliyle beklentimi karşılamadı. Teşekkürler.

anil_cagliyan
12 Ekim 2020 04:23 tarihinde gönderildi.

sitede yeni olması rağmen oldukça kaliteli bir makale teslim etti. Çalışıp, denemenizi öneririm. Teşekkürler.