• Giriş
  • Kayıt Ol

busrabasaran

İsim
: Büşra B.
Kayıt Tarihi
: 19 Ağustos 2022
Son Giriş
: 2 hafta

Standart Yazar
Hazır Makalesi (4)


Hakkımda

Ben sosyoloji bölümü mezunuyum. Aynı zamanda Aile danışmanlığı eğitimi almış bir aile terapistiyim. Okumayı oldukça severim . Bir çok konuda araştırma yaparım ve makalelerimin daha da kaliteli olmasını sağlarım. 7 yıldır makalelerle birikimlerimi aktarıyorum ve bundan çok keyif alıyorum. Hayata dair her şeyi bulabilirsiniz kalemimden dökülmüş yazılarımda, sizlerin bilgilenmesi ve doğru bilgilerle buluşması için ekstra özen gösteriyorum, keyifli okumalar diliyorum.


Türkçe Makale Siparişi: 50.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Ben Sosyoloji Bölümü mezunuyum, aynı zamanda Aile Danışmalığı Eğitimi almış aile terapistiyim. Sosyoloji insanın olduğu her yerde var olan ve insanı etkileyen her unsurda kullanabileğimiz bir bilim olduğu için alanım ve bilgi birikimim oldukça iyidir. Ele alınan konuları bir sosyolog gözüyle ele almak ve değerlendirmek size inanın çok şey kazandırır, kimsenin bakamadığı bir açıdan bakabilmeyi, tahayyül yeteneğinizi geliştir. Bu kriterlerle yazılmış yazılarda ortaya kaliteli ürünler çıkarır. Araştırmayı ve okumayı çok severim, farklı konuları birlikte ele alarak sentez oluşturur birbiriyle etkileşimini ele alırım.

Bu donanımlar sayesinde size istediğiniz konu hakkında oldukça özgün bir içerik üretebilirim. Makalelerimde ele aldığım konuları genellikle sade ve anlaşır bir dilde yazmayı hedefleyerek çok daha geniş bir kitleye hitap etmeyi hedeflerim. Örneklemelerden yararlanarak konunun somutlaşmasını ve rahatlıkla anlaşılmasını sağlamaktayım.

Yazdığım makalelerim benim, sizin hemde tüm okurlarımızın beklentilerini karşılaması gerektiğini savunuyorum bu yüzden tüm makalelerimi üst düzey titizlikle ve disiplinle yazıyorum. 

Eğer sizlerde işinde ve bilgisinde donanım sahibi biriyle çalışmak isterseniz sizlere seve seve yardımcı olmak isterim.

 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (1)

ferencvaros
20 Ağustos 2022 22:23 tarihinde gönderildi.

özenli ve titiz bir çalışma

Whatsapp Destek - icerik.net