• Giriş
  • Kayıt Ol

busra45

İsim
: Büşra G.
Kayıt Tarihi
: 14 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Merhabalar; Uzun yıllardır günlük yazarak başladığım yazın hayatım, hukuk fakültesini kazanmamla birlikte daha da pekişti ve farklı bir kimlik kazandı. En büyük hobim olan yazı yazmanın bir çok kişiye ulaşması ise benim için çok daha büyük bir tutku haline geldi. Özellikle blog, WEB sitesi içerikleri, yorumlama, ürün inceleme ve gündeme ilişkin konularda özgün yazılarımı daha da büyüteceğim bu mecrada bir çok kişiye dokunacak olmaktan ve iyi işler yapacak olmamızdan dolayı çok mutluyum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Merhabalar;

Talepleriniz doğrultusunda SEO uyumlu makale yazmaktayım. İstediğiniz konuda, vurgulanması gereken unsurları belirttiğiniz takdirde SEO uyumlu, alt başlıklara ve anahtar kelimelere dikkat ederek, anlaşılır, özgün makaleler hazırlamaktayım. Dil kullanım becerisine sahip olduğuma inanıyorum. Ayrıca araştıran ve analiz eden bir yapıya sahibim. Hukukçu olmamdan dolayı nedensellik bağını kurarak yazdığım için inandırıcılığı ve anlaşılırlığı yüksek makaleler yazmaktayım.

Dolayısıyla mevcut sitenize ve profilinize yapacağınız katkı ile daha çok insana hitap edebilirsiniz. 

Karşılıklı, anlayışlı ve taleplerle bağlı iş ahlakı ve disiplini ile verimli bir çalışma arkadaşlığı için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net