busra2307

İsim
: Büşra K.
Kayıt Tarihi
: 19 Temmuz 2020
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

Ankara Gazi Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde halen eğitim görmekteyim. Mesleğimin getirisi olan araştırma ve yazma işlerinde kendime güveniyorum. Okul hayatım boyunca freelancer olarak birçok firma için içerik ürettim. Hala birçok firmaya web site ve blog içeriklerinde destek sağlamaktayım. Moda, sağlık, çocuk, eğitim, gastronomi, dekorasyon, mobilya, gezi ve kişisel gelişim üzerine tüm yazınsal metinleri üretebilirim. İçerik.net platformu sayesinde uzun ve iyi iş ortaklıkları yapabileceğimize inanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Dijital dünyada varlığınızı sürdürmek ya da arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak için ihtiyacınız olan tüm yazınsal içeriklerde zamanında teslim ve özgün içeriklerimle size yardımcı olabilir. Sizin için Seo kurallarına uygun, akıcı, anlaşılır ve sadık okuyucular kazandıracak metinler üretebilirim. 

Gazetecilik üzerine aldığım lisans eğitimim sayesinde geleneksel medya ve yeni medyanın tüm alanlarına ve ihtiyaçlarına hakimim. Tam notla teslim ettiğim mezuniyet tezim sayesinde akademik metinler konusunda da size yardımcı olabilirim. Daha profesyonel bir içerik desteği almak isterseniz uzun soluklu ve memnuniyetle devam edecek çalışmalar yapabiliriz.

Tüm beklentilerinizi karşılayacak metinler ortaya çıkarmam için çalışmaya başlamadan önce tüm isterlerinizi bana net ve kesin bir dille ifade etmenizi beklerim. Metinde kullanmamı istediğiniz dili önceden belirtmeniz metnin tüm çerçevesini belirler, buna göre size eğlenceli, profesyonel, akademik yazılar sunabilirim. 

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.