buseta77

İsim
: Burak A.
Kayıt Tarihi
: 15 Ağustos 2018
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

Boğaziçi Üniversitesi mezunuyum. 2 senedir üniversitenin Edebiyat Kulübü'nde çeşitli makaleler, denemeler, incelemeler, kısa hikayeler ve başka çeşitli içerikler yazıyorum. Aynı zamanda Düşünbil internet sitesi için de edebiyat ve felsefe yazıları yazmaktayım. Okulum gereği akademik makale yazımı hakkında bilgi sahibiyim ve bu konuda kendime güveniyorum. Daha da önemlisi; deneme, makale yazıları yazmayı çok seviyorum ve günümün çoğunu yazarak geçiriyorum. Çeşitli sitelerde bir yıldır içerik yazarlığı yapmaktayım.


Fiyat Tarifesi: 5.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sahip olduğum akademik altyapı sayesinde kaliteli makaleler üretebilirim. SEO uyumunu ve siteleri aramalarda öne çıkaran sistemin dinamiğini iyi biliyorum. Bu sebeple, en uygun anahtar kelimeler ile sitenizin daha fazla görünmesini ve yazının daha fazla okunmasını sağlayabilirim. Yaratıcı ve özgün fikirler ile makaleleri destekleyebilirim. Birçok içerik okuyucuları sıktığı için okunmuyor veya tıklanmıyor. Bu sorunun ve çözümlerinin farkındayım, deneyimim sayesinde okuyucunun gözünde yazıyı eğlenceli hale getiririm. Eğlenceli yazılar paylaşımın artmasını ve daha çok kişiye ulaşmasını da sağlar.

İnternet ortamındaki (İngilizce, İspanyolca, Türkçe) kaynaklara erişmede ve anlamada sıkıntı yaşamadığımdan zengin referanslar ile içeriğin daha kaliteli olmasını sağlarım. Ayrıca, disiplinli çalışma programım sayesinde tüm içerikleri zamanında teslim edebilirim.

İyi günler dilerim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Çeviri Hizmetleri
Liste İçerik
Meta Açıklaması

Müşteri Yorumları (3)

muhammetelibol
19 Aralık 2018 00:57 tarihinde gönderildi.

.

kselim
25 Kasım 2018 00:35 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

kselim
24 Ekim 2018 22:22 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler