• Giriş
  • Kayıt Ol

busemavi

İsim
: Buse M.
Kayıt Tarihi
: 22 Aralık 2020
Son Giriş
: 3 yıl

Standart Yazar


Hakkımda

Buse Maviyıldız Muğla 21 yaşında Önlisans mezunu Yazmaya, okumaya, inceleme ve araştırmaya meraklı bir kişilik. Eleştiri yapabilen aynı zamanda iyi bir dinleyici. * Makaleleriniz vs. için istediğiniz kriterleri belirtmeniz yeterlidir.* **Örn; Kelime sayısı, makale içeriği ve konusu. Yazım özellikleri(punto, kenar boşlukları vs.) Profilimde hazır makale satışı olacağı gibi istediğiniz nitelikleri barındıracak ve sizleri tatmin edecek makale siparişleri de alınacaktır. Alınan siparişler aynı gün içerisinde dahi teslim edilebilir. Makale içeriği ve kelime sayısına oranla en hızlı şekilde elinize ulaşması sağlanacaktır. Sizi rahatsız edecek herhangi bir hata barındırmayacağından emin olabilirsiniz.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Tanıtım yazısı, ürün açıklaması,kategori açıklaması; inceleme içeriği, yorum-değerlendirme yazıları,CV-önyazı; akademik yazı ve tezleriniz için bana sipariş verebilirsiniz.Tüm bunlar için yapmanız gereken tek şey yazınızın içerik ve özelliklerini belirtmek. 

Belirtilen içerik ve özelliklere göre en hızlı, doğru ve güvenilir şekilde yazılarınızın elinize ulaşması sağlanılacaktır.

belirlediğiniz bir tarih var ise yazınız belirttiğiniz içerik ve özelliklerle beraber yine en hızlı şekilde teslim tarihine uygun bir şekilde size ulaşacaktır.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net