buseakyol

İsim
: Buse A.
Kayıt Tarihi
: 6 Temmuz 2019
Son Giriş
: 1 ay


Hakkımda

Adım Buse. Üniversite öğrencisiyim. Reklamcılık bölümünde metin yazarlığı konusunda eğitim alıyorum. Kendimi bildim bileli elim kalem tutmuştur ve yazı yazmak, araştırma yapmak, öğrenmek hayatta en zevk aldığım aktivitelerdir. Hayatımın kalan kısmını da hep makalaler yazan, araştıran, öğreten bir akademisyen olarak geçirmek istiyorum. Burada yazdıklarım da yazı hayatımın ilk resmi başlangıcı olur umarım.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Neden Ben?

Kalemim kuvvetlidir. Her konuda meraklıyım ve araştırmayı severim. Hırslı bir yapım vardır ve yazı yazmayı küçüklüğümden beri severek gerçekleştiriyorum. Hali hazırda bir reklam ajansında freelancer olarak blog içeriği üreticiliği yapıyorum. Sektöre hakimim, nelerin okunup nelerin okunmayacağını SEO araçlarıyla analiz edip içerik üretiyorum, böylece yazıların web sitesinde okunma olasılığı yükseliyor. 

Paket halinde seçeneklerim mevcuttur. Dilediğiniz pakedi birlikte de oluşturabiliriz. 

Makale ve Blog İçerikleri Neden Önemlidir?

Google'da ön plana çıkmak her işletmenin hayalidir. Fakat bunu başarmak için SEO başlı başına yeterli olmamaya başladı. Çünkü birçok site var ve hepsi SEO işlemini kullanmak durumunda. Bu yüzden artık işletmeler blog hizmeti vererek sitelerine gelen trafiği arttırma ve potansiyel müşteri yaratma yolunu tercih etmekteler. Böylece e-mail pazarlamasından direkt satışa kadar birçok avantaj kazanıyorlar. Siz de bu avantajdan faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken bana ulaşmak.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Basın Bülteni
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Email Bülteni
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.