burcukafkas

İsim
: Burcu K.
Kayıt Tarihi
: 3 Şubat 2020
Son Giriş
: 2 gün


Hakkımda

Karadeniz Teknik Üniversitesi, Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Çeşitli alanlarda makale yazabilirim, skalam oldukça geniştir. Aynı zamanda ikinci üniversite olarak Medya ve İletişim okuyorum. İngilizce'den çeviriler yapabilirim ya da İngilizce'ye çeviriler yapabilirim. Daha önce de seo uyumlu makaleler yazma deneyimim var. Yazdıklarımın özgün ve yazım kurallarına uygun olmasına dikkat eder ve özen gösteririm.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Çeşitli alanlarda makaleler yazabilirim, skalam oldukça geniştir. Ayrıca seo uyumlu makaleler yazma tecrübem olduğu için buna uygun ve özgün içerikler ortaya koyacağımdan da emin olabilirsiniz.

Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat ederim.

İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çeviriler yapabilirim. Bunun dışında özellikle belirttiğiniz hususlara da dikkat eder ve uyum sağlamaya çabalarım. 

İş disiplinine özen gösteririm ve zaman konusunda bir sıkıntı yaşamayız.

Edebiyat bölümünü okuduğum için makale yazma konusunda kesinlikle alanında uzman bir yazar ile çalışmak isterseniz doğru seçiminiz benden yana olacaktır.

İçeriklerden hem sizin, hem de okuyucu kitlenizin ve de ziyaretçilerin memnun kalmasını istiyorsanız birlikte çalışarak güzel bir sonuç elde edeceğimizin garantisini verebilirim.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.