burcu16

İsim
: Burcu U.
Kayıt Tarihi
: 29 Nisan 2021
Son Giriş
: 2 gün


Hakkımda

İçerik üreticiliğine yeni başladım. Kitap okumayı seviyorum. İyi bir okur olduğumu düşünüyorum ve araştırarak içerik üretmeyi seviyorum, bundan zevk alıyorum. Yazdığım içeriklerin hepsi tamamen özgündür ve kelime kalabalığı yapmadan yazılacaktır. Ağırlıklı olarak web siteleri için SEO uyumlu içerikler hazırlamaya çalışıyorum. Gün geçtikçe bu konuda kendimi geliştirmeye uğraşmaktayım. Aslında yazı yazmakta benim için zevkli bir hobi oldu diyebiliriz.


Fiyat Tarifesi: 2.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sizlerin isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı elimden geldiğince en güzel ve yararlı şekilde yazabilirim. Başlıkları ve anahtar kelimeleri kullanmaya özen gösteririm. Hazırladığım makalelerin konu bütünlüğüne dikkat ederim. Aynı zamanda yazılarımın anlaşılabilir olması benim için önem taşır. İşimde son derece disiplinli ve dakik olmayı severim. Acil bir işim olmadığı sürecede siparişinizi hızlıca hazırlayıp teslim ederim. İçeriklerimi genel olarak SEO uyumlu hale getirmeye çalışırım.

Sizden tek ricam sipariş girmeden önce bana mesaj atarak bilgi verirseniz size daha iyi yardımcı olabilirim. Şimdiden teşekkürler. 

 

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Ürün Açıklaması
Kategori Açıklaması
Web Sitesi İçeriği

Müşteri Yorumları (1)

akmastertv
25 Ağustos 2021 12:55 tarihinde gönderildi.

Kalemi güzel ve hızlı