• Giriş
  • Kayıt Ol

burak20

İsim
: Burak S.
Kayıt Tarihi
: 24 Eylül 2020
Son Giriş
: 2 ay

Standart Yazar


Hakkımda

Merhaba, ben Burak Sağ. 22 yaşındayım ve eğitim hayatımı İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi olarak sürdürüyorum. Çeşitli konularda sürekli güncel olmaya özen gösteriyorum ve her konuda araştırma yapmaktan, bilgi edindiğim konular üzerine de yazılar yazmaktan keyif alıyorum. Bilgiye karşı olan bu ilgimin bir karşılık bulabileceği bir platform bulmuşken bu imkanı kullanmak isterim. Size bir katkı sağlarken aynı zamanda benim de genel kültürümün gelişebileceği ve gelir kazanabileceğim bu platformda karşılıklı kazanç sağlamak isterim. İlginiz için teşekkür ederim.


Türkçe Makale Siparişi: 6.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Okuduğum bölümden ve araştırmayı seven kişiliğimden kaynaklanan bilgi birikimimi; seo uyumlu, özgün yazılar yazarak kullanıyorum. Sürekli güncel kalmak istediğimden ve bilgiye aç olduğumdan böyle bir platformda karşılıklı yarar sağlanılabileceğini düşünüyorum. Sizin vereceğiniz kriterlerde yazılar yazmaktan büyük keyif alacağımı düşünüyorum. Farklı yazım tarzlarında taleplerinize de uyum sağlayabilirim. İlginiz için teşekkür ederim.

Neden Ben?
Sahip olduğum iş ahlakı ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı olarak beklentilerinizi karşılayabileceğimi düşünüyor, özgün içeriklerimle sizi tatmin etmeyi amaçlıyorum.

Lütfen makale talebinizde; açık ve anlaşılır bir şekilde, ana başlık, alt başlıkları ve kullanılacak anahtar kelimeleri belirtiniz

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Meta Açıklaması
Ürün Yorumu
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net