burak14

İsim
: Burak T.
Kayıt Tarihi
: 7 Ağustos 2020
Son Giriş
: Şuan Online


Hakkımda

G.Ü. Elektrik-Elektronik mühendisliği okudum. Ancak her zaman yazılıma ve bilgisayara karşı yoğum bir ilgim vardı. Aynı zamanda web sitesi kurmaktan ve kendi içeriğimi oluşturmaktan hoşlanan birisiyim. Kitap okumaktan hoşlanan birisiyim. Hobilerimin arasında kitap okumak gibi site kurmakta yer alıyor. Şuan her gün güncellediğim bir Wordpress ve Blogger sitesine sahibim. Aynı zamanda Udemy ve BTK Akademi gibi platformlardan seo uzmanı olma, HMTL, CSS, JS ve web geliştirme konusunda çeşitli eğitimler alıyorum. Aldığım bu eğitimleri gerçek zamanlı ölçme ve kullanmak adına icerik.net ve Blogger platformunu kullanıyorum. Böylece bol bol seo uyumlu makale yazıp müşterilerimi memnun ediyorum. HTML, CSS ve JS kod dilleri için Blogger'da pratik yapıyorum. Gerçek anlamda kaliteli bir siteye sahip olmak için Wordpress kullanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

%100 kaliteli içerik isteyenler için varım.

 

 * 1000 kelime ve üzeri hazır makalelerde özel bir çalışma yapıyorum. Bu yüzden yüksek fiyatlardan dolay endişe etmeyin. Keslinlikle ödediğiniz ücretin karşılığını alırsınız. Eğer web sitenizin otoriterliği iyi durumdaysa uzun hazır makalelerim Google'da iyi sonuçlar elde edecektir. *

 

- İçeriği yazmadan önce Wordpress'de taslak oluştururum.

 

- Konu hakkında yerli kaynaklardan araştırma yaparım. Yabancı kaynaklarada başvururum.

 

- Konu hakkında anahtar kelime analizi yapar ve odak anahtar kelimesini tespit ederim. Bunun için çeşitli araçlar kullanırım.

 

- Wordpress platformu ve Yoast Seo eklentisini kullananlar için hangi odak anahtar kelimeyi kullanacağını içeriğin en başında belirtirim. Etiketleri belirtirim. Yoast Seo eklentisinin çoğu seo uyarısını yeşil olacak şekilde düzenlenirim. Okunabilirliğ yeşil olacak şekilde düzenlerim. Size sadece benden bağımsız olan görsel ekleme, görsel alt metin ekleme, dahili ve harici bağlantı ekleme gibi kolay 4 yada 5 adım kalır. Bazen faydalandığım kaynakların tamamını yada bir kısmını içeriğin en üstünde sizlerle paylaşırım.

 

- Hiç bir şekilde istenilen kelime sayısının altına inmem. Hatta konu bütünlüğünün korunması durumunda fazladan kelime yazarım. 300 kelimeden oluşan içeriği 600, 1800 kelimeden oluşan içeriği 2400 kelimeden yazmışlığım bulunmaktadır. Bunun için herhangi bir ek ücret talep etmem.

 

- Hızlı bir şekilde yazıp teslim ederim. Toplu siparişler dışında genelde 24 saatten kısa bir süre içerisinde siparişi teslim ederim.

 

- %100 memnuniyet benim için çok önemlidir. İçeriğinizi teslim aldıktan sonra herhangi birşey olursa bana tekrar mesaj atabilirsiniz. Mantıklı gerekçeler doğrultusunda içeriğinizde düzeltmeler yapabilirim. Bunun için herhangi bir ek ücret talep etmem.

 

SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE LÜTFEN MESAJ ATIN

 

LÜTFEN SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE MESAJ ATIN. İSTEDİĞİNİZ BAŞLIK VE ALT BAŞLIK SAYISINI BELİRTİNİZ. İSTEDİĞİNİZ ANAHTAR KELİMEYİ VE KAÇ DEFA KULLANILACAĞINI BELİRTİNİZ. YADA TÜM BUNLARI BANA BIRAKINIZ. ANCAK LÜTFEN SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE MESAJ ATINIZ. HANGİ KONU HAKKINDA İÇERİK ÜRETMEMİ İSTİYORSANIZ O KONUYU BANA ÖZETLEYEREK NET BİR ŞEKİLDE ANLATINIZ.

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (44)

kolpaniki
24 Haziran 2021 18:38 tarihinde gönderildi.

Emeğinize sağlık, teşekkürler.Kısa sürede teslim edildi

kesintisiztv
17 Mayıs 2021 15:38 tarihinde gönderildi.

Teşekkürler

kolpaniki
10 Mayıs 2021 20:09 tarihinde gönderildi.

Emeğinize sağlık, teşekkürler.Kısa sürede teslim edildi

yunus_erturk
5 Mayıs 2021 23:15 tarihinde gönderildi.

Hocam tamamdır benim de bu haftam yoğun, ben onaylıyorum siparişi. Haftasonunda bakabileceğim. Sizin de acele etmenize gerek yok.

ezgi32
27 Mart 2021 20:11 tarihinde gönderildi.

teşekkürler