burak14

İsim
: Burak T.
Kayıt Tarihi
: 7 Ağustos 2020
Son Giriş
: 1 gün


Hakkımda

G.Ü. Elektrik-Elektronik mühendisliği okudum. Ancak her zaman yazılıma ve bilgisayara karşı yoğum bir ilgim vardı. Aynı zamanda web sitesi kurmaktan ve kendi içeriğimi oluşturmaktan hoşlanan birisiyim. Kitap okumaktan hoşlanan birisiyim. Hobilerimin arasında kitap okumak gibi site kurmakta yer alıyor. Şuan her gün güncellediğim bir Wordpress ve Blogger sitesine sahibim. Aynı zamanda Udemy ve BTK Akademi gibi platformlardan seo uzmanı olma, HMTL, CSS, JS ve web geliştirme konusunda çeşitli eğitimler alıyorum. Aldığım bu eğitimleri gerçek zamanlı ölçme ve kullanmak adına icerik.net ve Blogger platformunu kullanıyorum. Böylece bol bol seo uyumlu makale yazıp müşterilerimi memnun ediyorum. HTML, CSS ve JS kod dilleri için Blogger'da pratik yapıyorum. Gerçek anlamda kaliteli bir siteye sahip olmak için Wordpress kullanıyorum.


Fiyat Tarifesi: 8.50 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

Sipariş vermeden önce lütfen mesaj atarak benimle iletişime geçin.

 

Gerçek anlamda %100 SEO uyumlu ve özgün içerik isteyenler için yazıyorum. Benden teslim aldığınız içerikler için “spin” araçlarıyla yazılıp yazılmadığı, özgün olup olmadığı ve SEO uyumluluğu konusunda en ufak bir tereddüt duymayacaksınız.

 

SEO Uyumlu içerik yazma konusunda bu platformda "tek bilen benim" gibi iddialı sözler sergileyenler var. Dilerseniz kendi blog sitemde snippet olan, birinci sırada yer alan, ilk beşe giren birden fazla referans gösterebilirim.

 

ÖZELLİKLER

- Spin, Article Builder eklenti kullanımı yok. Gerçek anlamda %100 özgün

- Kullanıcı deneyimi yüksek, SEO uyumlu

- Telifsiz, Photoshop ile optimize edilmiş görseller

- Meta açıklaması

- Tekrar eden cümleler yok.

- Anlatım bozukluğu, harf hatası yok.

İNGİLİZCE İÇERİK SİPARİŞİ İÇİN MESAJ ATABİLİRSİNİZ. (18 TL/100 KELİME)

 

Hazırlanma süreci

-        Wordpress’de taslak oluştururum.

-        Ahref, Semrush ve Keyword Tool araçlarıyla anahtar kelimenizi analiz ederim.

-        Bu analiz sonucunda eşleşen anahtar kelimeleri tespit ederim. Ardından anahtar kelime için ilk 10 sonucun içeriği kaç kelimeden oluşturduğunu bulur ve semantik kelimeleri tespit ederim. Ek olarak anahtar kelime hakkında en çok hangi soruların sorulduğunu Ahref ve Keyword Tool aracıyla tespit ederim. Alt başlıklar ve ana başlık hem anahtar kelimeyi içerir hem de bu sorulara cevap verir niteliğe sahip olur.

-        Yaptığım bu analizi Wordpress taslağına kaydederim ve ilgili konuyu araştırmaya başlarım.

-        Daha sonrasında içeriğinizi yazmaya başlarım.

-        Başlıklar h1, h2, h3 ve h4 başlıklarıyla hiyerarşik bir şekilde kullanırım. En çok aratılan sorgulara cevap veren ve anahtar kelimeyi içeren başlıkları kullanırım.

-        SEO uyumluluğu konusunda içeriğiniz tam teşekküllü olur. Ancak Google algoritmasında sıralama elde etmek için bu yetmez. İçeriğinizi – gerçek anlamda – gereksiz sözcük kullanımından kaçınarak, uzun cümleler kurmadan hazırlarım. Kullanıcı deneyimi yüksek içerikler hazırlarım.

5 yıllık, 10 yıllık tecrübesi olduğunu belirten ancak kalitesiz iş yapanlar yerine güzel bir işçilik için sipariş verebilirsiniz. 100 kelime başına fiyat size yüksek gelebilir. Hatta siparişinizi diğer yazarlara göre daha geç teslim edebilirim. Ancak gerçekten özenerek yazılan bir içerik hızlı bir şekilde teslim edilemez. Analizin yapılması, konunun araştırılması ve içerik taslağının oluşturulup bu taslağa göre hazırlanması, analiz sonucunda çıkan anahtar kelimeler ve eş anlamlıların kullanıcı deneyimini bozmadan içerikte yer alması kolay ve hızlı yapılabilecek bir şey değildir. Bu yüzden düşük ücretlerle iş yapmak yerine vizyon sahibi olan ve gerçek anlamda kaliteli içerik isteyenler gönül rahatlığıyla - önce mesaj atıp sonra - sipariş verebilirler.

 

Son detaylar…

·        Geçerli sebepler sunduğunuz sürece sınırsız revize hakkına sahipsiniz. Bunun için herhangi bir ek ücret talep edilmez.

·        Talep edilen kelime sayısını konu bütünlüğünü korumak ve rakip sayfalar karşısında kelime sayısından ötürü düşük puana sahip olmaması için aşabilirim. Bunun için herhangi bir ek ücret talep edilmez.

Teslim aldığınız içerikler kullanıcı ve SEO açısından tam teşekküllü olur. Ancak rekabet oranı yüksek anahtar kelimelerde sıralama elde etmeniz için düşük oteritere sahip web sitelerinde backlinke ihtiyaç duyabilirsiniz.

h

Verdiği Hizmet Türleri

Tanıtım Yazısı
Blog İçeriği
Web Sitesi İçeriği
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme

Müşteri Yorumları (59)

e_adamm
8 Aralık 2021 15:40 tarihinde gönderildi.

Çok başarılı

e_adamm
6 Aralık 2021 16:03 tarihinde gönderildi.

.

ferencvaros
4 Aralık 2021 16:21 tarihinde gönderildi.

teşekkürler

e_adamm
4 Aralık 2021 15:39 tarihinde gönderildi.

Hızlı ve başarılı

e_adamm
3 Aralık 2021 10:37 tarihinde gönderildi.

Hızlı ve başarılı