• Giriş
  • Kayıt Ol

bulbul

İsim
: Bülbül K.
Kayıt Tarihi
: 11 Aralık 2020
Son Giriş
: 2 yıl


Hakkımda

İsmim Bülbül. Lise mezunu hemşireyim.Bu işi sevmediğimi düşünüp paramedic ( ilk ve acil yardım ) okudum. Onu da yapmak istemediğim için okuyup bıraktım. İki buçuk sene özel bir hastanede ameliyat hemşiresi olarak çalıştım. Hak ettiğim maddi manevi değeri alamayınca şuan olduğum aile sağlığı merkezine geçiş yaptım. Ama belki ilerde hak ettiğimi alırım diye uzaktan eğitimle özel bir üniversitede burslu olarak ameliyathane hizmetleri okuyorum. Açık öğretimden de acil yardım ve afet yönetimi ama ne zaman biter henüz bir fikrim yok. Kendimi bildim bileli okumayı çok sevdim ne kendimi en iyi yazarak ifade ettim. Şimdilerde herkes gibi ben de içime,özüme, döndüm ve bana en iyi gelen şeyi yapmak, yazmak istiyorum... Bu işe hobi ve ek iş olarak başlıyorum ama tahmin ettiğim gibi giderse sanırım tek işim olacak. Yazılarımda da genellikle sağlık ve iş ortamından bahsetmeyi düşünüyorum. Herkesten farklı baktığım konuları yazmak hayata bakış açımı herkese yazarak anlatmak istiyorum.


Fiyat Tarifesi: 3.00 TL

Yukarıda yer alan meblağ satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İş hayatında uyumlu, asıl amacı işi bitirmek, sessiz sedasız çalışan biri olmayı seçtim çünkü günün sonunda hep onlar kazanır. 

Neden BEN ? 

Liseden beri ailemden uzakta yurtlarda büyüdüm son 4 yıldır ise yalnız yaşıyorum. Yurt hayatı bana herkes gibi düşünebilmeyi, dsiplini ve erken yaşta sorumluluk sahibi olmayı öğretti. Yalnız yaşamak ise bence en önemli şey olan kendimi tanıyabilmeyi, konuşmaktan çok dinlemeyi, ne istediğimi ne istemediğimi öğretti. Ben tam zamanlı bir işte çalışıyorum fakat iş gücü gerektirmiyor aksine düşünmek için hiç olmadığı kadar vaktim oluyor. Bu yüzden gerek yaşam tarzım gerek hayat tecrübelerim gerek yaptığım  iş ve yaşadığım hayat olarak insanların ne istediğini anlayabilicek ve isteklerine uygun yazılar yazabiliceğime inanıyorum. İşimde her zaman profesyonellikten yana oldum ve olmaya devam edeceğim. Benimle çalışırsanız işimi zamanında yapacağımdan gereken önemi ve dikkati vereceğimden işime sadık olacağımdan her zaman çalışkan kendini geliştiren biri olacağımdan emin olabilirsiniz. Teşekkürler 

Verdiği Hizmet Türleri

Basın Bülteni
İnceleme İçeriği
Yorum - Değerlendirme
Çeviri Hizmetleri
Video İçerik

Müşteri Yorumları (0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.

Whatsapp Destek - icerik.net