btlpehlivan

İsim
: Betül P.
Kayıt Tarihi
: 16 Eylül 2018
Son Giriş
: 3 ay


Hakkımda

Uzun süredir blog yazısı yazıyorum, kendime ait blogum var, özellikle moda üzerine yazılar üretmeyi seviyorum ve keyif duyuyorum. Ayrıca mesleğim gereği banka finans para borsa ile ilgileniyorum. Bu konu ile ilgili kendime ait bir sitem var. Mesleğim gereği edindiğim bilgileri azıya dökmeyi seviyorum.Yazarak geçirdiğim zamandan mutluluk duyuyorum. Bu site aracılığı ile de güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Sevgiler


Fiyat Tarifesi: 1.00 TL

Yukarıda yer alan mebla satıcının Makale Siparişi alımında 100 kelime için istediği fiyattır.

Hizmet Açıklaması

İstekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda seo uyumlu, tamamen özgün şekilde içeriklerinizi üretebilirim. Sizlerden talebim içerik siparişi verirken tüm detayları baştan net şekilde bana iletmeniz olacaktır. İçeriklerinizi hazırlarken konu bütünlüğüne göre alt başlıklar ile hazırlamaktayım. Ayrıca belirli alanlarda paragrafa bölerek okunabilirliği arttırmaktayım. Bunların dışında farklı yazım taleplerinize de uyum sağlayabilirim. 

Neden Ben?
Sahip olduğum iş disiplini ile zamanında ve tam olarak isteklere cevap veren bir içerik yazarı arıyorsanız güzel bir çalışma sürecini birlikte yaşayabiliriz. 

Özgün ve okunabilir içeriklerin sitenize sağlayacağı faydalar ise;
- Seo açısından sitenizi güçlü kılar. 
- Yeni ziyaretçiler kazandırır.
- Sadık bir okuyucu kitlesi edinirsiniz. 
- Sayada kalma sürenize olumlu etki eder.

Verdiği Hizmet Türleri

Blog İçeriği
Yorum - Değerlendirme
CV - Önyazı
Ödev - Tez
Diğer Makale - İçerik

Müşteri Yorumları(0)

Henüz bu satıcı için yorum yapılmamış.